2726
عنوان

دیشب سراین دعوا شد بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب می گفتی گفتی عیب نداره حالا برو همشو دوباره بخر که دیگه خود شیرینی نکنی برا مامانت

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

خلاصه با قدمای آروم رفتیم داشتم میافتادم بزور خودمو رسوندم.بعد شام پنیر خواست دخترم کسی بهش نمی‌داد رفتم برداشتم ازین پنیر بسته بندی ایرانی ها بود نه فله.فکر کردم بسته است درش آخه کلش روش بود درشم روش بود آروم گفتم بهش پنیر برا خودمونه داد زد گفت مامان وسایلای اینو بده ببریم گفتم چه ربطی داره مامانش اومد گفتم من فکر کردم درس بسته است دستمو کج کردم یکم ریخت ابش واقعنم همین طور بود 

الان اسی کوتاه اومده،باز پاشده که بره

منم همینو میگم کوتا اومده باز شوهرش یه داستان دیگه درست کرده که تاکسی نمیگیرم کسی که اخلاقش... باشه کوتاهم بیای باز همون اشه همون کاشه

عزیزم‌ معلومه جلو همسرت وای میسی ولی بعدش کوتاه میای...این بدترین کاره..اگه یه حرفی میزنی تا آخرش باید بری...بعدشم‌معلومه شوهرتو هنوز نقره داغ نکردی که بنشونیش سر جاش!

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍

وا چه شوهر مسخره ای 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2706