2726
وای چقد خوب من که حسابی ترسیدم 

منم وقتی دیگه هیچ دردی نداشتم، اگه میخوای طبیعی زایمان کنی حتما امپول بزن بعدشم تا چند ساعت درازکش باش سرتو تکون نده که سردرد و گردن درد نگیری

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین کسی که میبینم تعریف میکنه 😐⁦♥️⁩اینجا همه رو میترسونن

آره میدونیم عزیزم خیلی ببخشید ولی دور از جونت اکثرش از بیسوادی هست.  یه تاپیک تو همین نی نی سایت هست به اسم تاپیک جامع جامع زایمان طبیعی پس از سزارین ‌ برو بخون ببین چقدر مطالب مفید داره و راضی هستن. من که مدیون این تاپیکم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
آره میدونیم عزیزم خیلی ببخشید ولی دور از جونت اکثرش از بیسوادی هست.  یه تاپیک تو همین نی نی سای ...

بله  من خودم تشویق میکنم به خاطر فوایدش ولی یه سری خانوما چون پیش افراد ناکارامد زایمان کردن یا به حرف بقیه همه رو میترسونن واقعا ادم حرصش میگیره 

یامثلا میان میگن طبیعی شیک نیست عصبیم میکنه😂🤦

2728

من زایمان طبیعی داشتم تازه فیزیولوژیک 

ببین درد داره ولی میارزه من بیمارستان خصوصی رفتم خیلی راضی بودم عالی بود خیلی خوشحالم ک دردم گرف و ب تاریخ سزارین نرسیدم 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
آره میدونیم عزیزم خیلی ببخشید ولی دور از جونت اکثرش از بیسوادی هست.  یه تاپیک تو همین نی نی سای ...

من با این شرایط به نظرتون درسته که طبیعی زایمان کنم؟ یا ریسکش بالاست؟

همورویید دارم واریس واژن دارم عمل لیزیک چشم انجام دارم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من با این شرایط به نظرتون درسته که طبیعی زایمان کنم؟ یا ریسکش بالاست؟ همورویید دارم واریس واژن دارم ...

من هم هموروئید داشتم هم لیزیک کرده بودم عزیزم. ولی نمیدونم واریس واژن چجوریه. 

البته من از لطف خدا دکتر و مامای خیلی خوب و با وجدانی داشتم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
من هم هموروئید داشتم هم لیزیک کرده بودم عزیزم. ولی نمیدونم واریس واژن چجوریه.  البته من از لطف ...

من اگه بخوام طبیعی زایمان کنم دکتر ندارم باید ماما بگیرم که اونم نمیدونم چجور مامائیه 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من اگه بخوام طبیعی زایمان کنم دکتر ندارم باید ماما بگیرم که اونم نمیدونم چجور مامائیه 

چرا دکتر نداری؟  کجایی تهران؟ 

سلام استارتر جان ببخشي اين سوالو ميپرسم تو تاپيكت،خانومايي كه زايمان طبيعي انجام دادن مشكلي از لحاظ ظاهري يا كيفيت رابطه قبل و بعد زايمان داشتن؟همسر من مخالف زايمان طبيعيه بخاطر چيزايي كه شنيده ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه،اگه حرفي هم بود كه اينجا نميشد زد ممنون ميشم درخواست دوستي بده برام پيام ارسال كنه❤️

چرا دکتر نداری؟  کجایی تهران؟

نه شهرستانم دکترم زایمان طبیعی انجام نمیده فقط سزارین 

ببخشید مگه کسی ک لیزیک کرده باشه نمیتونه طبیعی زایمان کنه؟ 

یک سری بی سواد میگن نمیشه

2706