2737
2734

یعنی به هرچی که فکر کنی کم کم لوازم بهت رسیدنش جور میشه، ابر و باد و فیلان دست به دست میدن بهش برسی، در مورد تجربه‌ی شما هم همدردم و کاری از دستم برنمیاد، فکر کنم ما مثالهای نقض این قانونیم😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا خدا نخواد هیچی رو جذب نمیکنی توکل کن به خدا و برای خواستت تلاش کن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

قانون جذب یعنی اون چیزی که تو جذب میکنی باید ارتعاش اون چیزی رو ک میخایی بفرستی ب کائنات بعد ولش کنی تا ب موقعش همه چیز ردیف میشه الان شما داری ارتعاش منفی میفرستی ک میگی چرا منفی میشه نمیخایی برعکسش بشه ولی تو ارتعاش منفی اون چیزو جذب نیکنی 

2738

فکر کردن کافی نیست. باید کل انرژیت سمت انجام شدنش باشه. نه اینکه بگی بشه ته دلت بگه اگه نشه چی؟ گوشه مغزت بگه نه بابا نمیشههههه! به همراه تلاش برای به دست اوردنش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کنابشو بخون متوجه همه چی میشی

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
یه  چیز مزخرف و الکی که اگه ۱ درصدم‌ واقعی باشه فقط واسه اتفاقای بده واسه چیزای خوب تاثیر ندار ...

ببین قانون جذب چه ما بهش توجه کنیم چه نکنیم وجود داره و علت اینکه میگی واسه چیزای بد فقط تاثیر داره چون خودت به اون چیزا فک میکنی و میاریشون تو زندگیت 

🥴🥴✋
2706