2726

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها این سایت ها اعتماد نکنید همین سایت هاهم گفته بودن ایران داروساخته علنا توی اخبار گفت همش شایعه است و هیچ کاری نکرده ایران

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
وقتی تا ۳۰ فروردین تعطیل کردن اردیبهشت میگن برید مدرسه بعد خرداد هم امتحان نهایی میدن و تیر هم کنکور ...

دانشگاه رو نمیدونم ولی بچه های ابتدایی حداقل دوماه باید برن تا درسهاشون تموم بشه

دانشگاه رو نمیدونم ولی بچه های ابتدایی حداقل دوماه باید برن تا درسهاشون تموم بشه

نه اینا معتقد هستن که آموزش مجازی کار خودش رو خوب انجام داده و بخش مهمی از آموزش تکمیل شده میمونه یه مقدارش که توی اون یک ماه اردیبهشت به صورت فشرده انجام میشه و اینجوری قضیه رو ماسمالی می کنن کنکور و امتحان نهایی هم عقب نمی افته

2706