2726

الانیه خونه تو دیوار بود مال سال 80نوشته بود دارای وام اولی. مگه وام مسکن تا خونه 14ساله تعلق نمیگیره

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم

خب اون قبلا وام گرفته. گفته دارای وام اولی یعنی قسطش کمتره و چند سالو داده

اگر برای وام اولی سپرده بذاری ۱۵ سال از زمان ساخت و اگر اوراق بخری ۲۰ سال

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کسی نمیدونه

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب اون قبلا وام گرفته. گفته دارای وام اولی یعنی قسطش کمتره و چند سالو داده اگر برای وام اولی سپرده ...

باشه ممنون جوری خونه هی گرون میشه ارزش پول کم که آدم هی داره از ایده آل هاش فاصله میگیره

باشه ممنون جوری خونه هی گرون میشه ارزش پول کم که آدم هی داره از ایده آل هاش فاصله میگیره

دقیقا

کدوم سمت دنبال خونه اید؟ ببخشید البته که میپرسم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

نواب عزیزم