2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااای‌ مگه‌ کیسه‌ میکشید😳

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728

من شامپو بدن اکتیو شیر و آلورا استفاده میکنم اما با لیف

هم خوشبو هم تمیز میکنه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
وااای‌ مگه‌ کیسه‌ میکشید😳

کیسه محرک کلاژن سازیه . یه بار یه پزشک پوست و مو میگفت استفاده کنی هر از گاهی . پوستو خراش بدین

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

هفته یبارمن شنیدم سفیداب وکیسه بزنی برداری لایه بردادی پوست عالیه والامن یه مدت اسکراب بدن میگرفتم فرقی نداره 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
2738
کیسه محرک کلاژن سازیه . یه بار یه پزشک پوست و مو میگفت استفاده کنی هر از گاهی . پوستو خراش بدین

وااای‌ نهههه‌ من چندین‌ پزشک‌ پوست‌ خیلی‌ خوب‌ رفتم‌ 

بهم‌ گفتن ب‌ هیچ‌ وجه‌ نباید‌ بکشی‌ برای پوستت‌ سمه‌ . کیسه‌ برای پوست‌ های‌ معمولی گفت توصیه‌ نمیشه‌ چ  برسه‌ من‌ بدبخت‌ که پوست‌ خیلی‌ حساسی‌ دارم‌ . بهم‌ گفت‌ لیفت‌ باید‌ بقدری نرم‌ باشه‌ که انگار کف‌ دستت‌ لیفته😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
مگه شما نمیکشی😨

نههه‌ عزیز‌ برای‌ پوستم‌‌ خوب‌ نیس

وااای‌ نهههه‌ من چندین‌ پزشک‌ پوست‌ خیلی‌ خوب‌ رفتم‌  بهم‌ گفتن ب‌ هیچ‌ وجه‌ نباید‌ بکشی‌ برای ...

آهان . خوب خاک تو سره دکترا با این نظرای متناقض تا ما رو نکشن ول نمیکنن😐😐😐

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

دقیقا به منم دکتر پوست گفت الان سالی دوبار میزنم

ولی خیییلی سبک میشه آدم

لایه برداره طبیعیه دیگه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
آهان . خوب خاک تو سره دکترا با این نظرای متناقض تا ما رو نکشن ول نمیکنن😐😐😐

آره‌ هر‌ دکتری‌ ی نظری‌ میده‌ . ولی من پیش پرفسور‌ شمس‌ هم رفتم‌ یه استاد پیری هست‌ که اکثر‌ پزشک‌ های‌ خوب تهران‌ زیر‌ دست‌ ایشون‌ بودن‌ اولین‌ نفر پرفسور‌ شمس‌ بهم‌ گفت‌ 

دقیقا به منم دکتر پوست گفت الان سالی دوبار میزنم ولی خیییلی سبک میشه آدم لایه برداره طبیعیه دیگه

اون‌ سفید‌ آب‌ رو با دست‌ بکشی‌ بهتره‌ تا کیسه‌ . خود‌ کیسه‌ به‌ پوست‌ آسیب‌ میزنه

2706