2726

شبها وقت خواب میگه پتو بنداز وقتی میندازم به عمد با پاهاش پتو رو رد میکنه. هر شب تقریبا یک ساعت طول میکشه این مرحله. اگرهم نکشم روش فقط جییییغ و گریه راه میندازه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ای بابا بچه ها چه پدر مادر ازار شدن یکی دوشب تحمل کن ترک کنه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

عزیزم گولش بزن بگو گریه نکنی برات قصه شعررمیخونم تا بخوابی یا برچسب بخربهش جایزه بده نهایت فقط تحمل کن تاترک کنه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

شما خوبه من چی بگم دخترم دوسالو 3 ماهشه وقت خواب داااد میزنه میگه بولووو( یعنی برو کنار من نخواب) پتورو میندازه رو خودش پشت میکنه بهم میخوابه این گودزیلان بخدا

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

اشکالی نداره عزیزم گناه داره بچه ها وقتی خوابشون میاد بهونه میکیرن دختر من انقد غر میزنه تا خابش میبره یه ساعتی طول میکشه فقط قربون صدقه برو ماساژش بده 

. فداش بشم وقتی میخوابه تازه یه نفسی میکشم چون همیشه با شورت و زیر پوشه لباس تنش میکنم میزارم سر جاش 

و به ارامش میرسم

آخه چطور بی توجه باشم یک ساعت تماااااام جیغ و گریه بچمو؟ 

خب بی توجهی نکنی خودت اذیت میشی بزرگتر میشه جیغ و گریه فلان چیزو میخوام فلان کارو بکن گریه میشه براش صلاح دیر بجنبی جیغش هواس اون موقع هم اطرافیان برچسب لوس بودن میچسبونن به بچت

2706