2410
2553
عنوان

من یک زنم !

283 بازدید | 18 پست

یک زن با ظاهری معمولی که هیچ شباهتی به دختران آنچنانی امروز ندارم!

من یک زنم که آروزی ازدواج درسرم داشتم ! برای همین در ۲۶سالگی ازدواج کردم با هر شرطی که طرف مقابلم گذاشت

صرفا فقط برای اینکه تنها نباشم و وضعیتم از حالت قبل که رو به افسردگی بودم خارج بشه!

من یک زنم که وقتی ازدواج کردم خودم رو مقایسه کردم با ادم های اطراف همسرم و رفتار همسرم با اونها که خیلی منو زجر داد! وهمچنین رفتارش با خودم ! وضعیت معدم بهم خورد!

من یک زنم که حالا بعد ازدواج در ۲۷سالگی سعی در اروم کردن خودم و زندگیم و معده و حالت رو حیم دارم و تلاش برای بی تفاوتی نسبت به کارهای همسر  دارم که منو بیشتر از این بهم نریزه!

من یک زنم که وقتی میبینم همسرم عصبانیه و میخاد به سمتم حمله کنه برای زدن سکوت میکنم و کوتاه میام تا وضعیتم از اینی که هست خراب تر نشه!

من یک زنم که عاشق بچه اما وقتایی که حالت معده و روحیه ام بهم میخوره میگم بهتر که بچه ندارم!

اما قلبم گاهی خالی میشود بی فرزند گاهی دلم میخاهد فرزندی داشته باشم کنارم بخوابد یا حتی بخاطر اینکه حامی باشد و دلگرمی برای من که از بی مهری های همسر نگران نباشم!

من یک زنم با اندیشه کی مادر شوم با این اوضاع !

نوشتم اینجا تا ببینم کی وضعیتم خوب میشه برای مادر شدن!

دعام کنید!

چقدر تنها برم دریا؟چقدر تنهایی برگردم؟  

چرا مگه شوهرت چه شرطی گذاشت

کتک میزنه سر چی

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بنظرم یکم رو روحیه ات و معدت کارکن بخودت مسلط باش یکی دوسال بعد مادر شو . من خودم ۲۷هستم عقدم بعد عروسی هم بزودی فکربچه دار شدن ندارم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم یکم اروم باش زندگی همش پستی بلندی داره 

انشالله بچه دارم میشی توکل برخدا کن تو این ماه شعبان انشالله به ارزوهات برسی 😍😍

برا ما مجردام دعا کن ک اقا با اخلاق و با ایمانی نسیبمون بشه😊

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
2714

چرا فک میکنید بچه دار شید

مشکلات روحیتون درمان میشه؟؟؟؟؟؟؟

اول خودتونو درمان کنید

رابطتتونو با شوهرتون درست کنید

بعد ب بچه فکر کنید

الکی بچه دارشدن جنایته خانوم

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
کاش ننویسی،من دفتر خاطرات برای بچم خریدم چیزای خوب بنویسم،اخرش بداش از ظلمای باباش نوشتم☹

چه جالب

من خیلی دلم میخاد دفترخاطرات داشته باشم

و اینکارو کردم یک بار

دیدم شوهرم سرزده رسید

براهمین از داشتن دفترچه خاطرات صرف نظر کردم

ترجیح دادم برای یادگاری اینجا بنویسم

چون میترسم از دفترچه خاطرات داشتن

چرا فک میکنید بچه دار شید مشکلات روحیتون درمان میشه؟؟؟؟؟؟؟ اول خودتونو درمان کنید رابطتتونو با شو ...

طور دیگه ای برداشت کردید!

2706