2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فعلا تاريخ مصر خوشم اومده الان دارم سينوهه ميخونم يعني ميخوام شروع كنم

ولي نفرتيتي و نفرتاري قشنگن😄🐀باقيش و يادم ني

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2728
دقیقا اینو درست میگه بخصوص بیشعوری این کتاب اسم زیادی در کرده همش همین

دقیقا، من چندسال قبل کنجکاو شدم بخرم بااینکه میدونستم جزو کتابهاییه که یهو خیلی تبلیغ شد و فروشش بالا رفت، واقعا ارزش نداشت، کلی اثر خوب هست که میشه خوند و بیشعور نموند نیازی نیست اون کتاب رو خوند

قلعه حیوانات یکی ازبهترین کتابهاییست که خوندم 

همچنین کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد هم عالیه

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺍﺳﺖ . ﻣﺤﮑﻮﻡ، ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﺖ؛ ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺷﻮﺩ، ﻣﺴﻮﻭﻟﯿﺖ ﻫﻤﻪ ﺍﻋﻤﺎﻟﺶ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺳﺖ..سارتر
دقیقا، من چندسال قبل کنجکاو شدم بخرم بااینکه میدونستم جزو کتابهاییه که یهو خیلی تبلیغ شد و فروشش بال ...

میدونی چرا اینطوریه؟ چون همه میخوان بگن ما بیشعور نیستیم و فلان کتاب رو خوندیم و ملاک بیشعوری رو میدونیم دیگه الان شما بیشعورید و ما نیستیم 

بنظرم بهترین کتاب های کتاب های رمان های معروف دنیا هستن نه اینایی که این جوونای بیکار امروزی مینویسن

ملت عشق چقدر چرت تموم شد

من که به وسطاش رسیدم ول کردم بس که چرند بود 

می دونید مردم ما اصن مطالعه ندارن واسه همین وقتی یه کتابی مث ملت عشق نثر روون داره و چهار تا کلمه عشق و عرفان و ... توش هی به کار رفته حس می کنن خیلی دارن کتاب با ارزشی می خونن

2706