2726
عنوان

دلیل اسمم

180 بازدید | 8 پست

امروز تاپیک زدم ترکید اونایی که تاپیکو خوندن هیچی ولی دیگه نپرسین چی بود حال توضیح ندارم آی ام تنبل

همه گفتن کاربر آقا هستم فقط اومدم بگم چرا اسم شجاع رو انتخاب کردم.

قبلا یه انیمیشن دیدم که ی دختر تیراندازی میکرد و قصه جالبی داشت.اسم کارتون شجاع بود واسه همین این اسمو انتخاب کردم.با اینکه اصلا دلیلی نبود توضیح بدم فقط خواستم بگم خواهشا زود قضاوت نکنیم.

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊

به اسمت گیر دادن🤔🤔عجب!!!!!!!!!

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐.

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
  با یه شجاع چجوری فهمیدن اقایی

چون اسم خاله زنکی نذاشتم.

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊