2737
2734

دوستان بچه ام امروز ده روزش هست اونقدر زیاد گریه میکنه صداش هم گرفته ببرمش دکتر  از کرونا میترسم چیکار کنم چند شبه اصلا نخوابیدم قطره کولیکز هم دادم تاثیر نکرده البته سه قطره دادم ها کمکم کنین زیاد بلد نیستم بچه داری رو مامانم هم که در طول روز چهار ساعت اینا میاد کمکم ولی شبها جون به لب میشم خیلی کم میخابه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرم میگه بیا ببریمش دکتر ببینیم کجاش درد داره

عزیزم منم وقتی دخترم۲۳روزه بود بردمش دکتر گفت تا ۴۰ روز بچه ها گریه میکنن بعدش فهمیدم شیرم کم بوده بچم سیر نمیشده ببین شیرت اندازست؟

😆😆😆
2738

عزیزم منم پسرم اینجوری میکرد

بخاطر همین کرونا نبردمش دکتر ولی دیگه یه روز اینقد گریه کرد مجبور شدم ببرمش

حتما ببرش،گناه داره

تا دکتر نبینه نمیشه گفت چشه

خدایی نکرده نافش آسیب میبینه،چون گریه به ناف خیلی فشار میاره،.

خودت غذاهای نفخ دار نخور .. رازیانه با نبات بخور میره تو شیرت و برای بچت خوبه .. دمنوش نعنا با نبات هم خوبه بخوری .. قطره کولیکز هم بهش بده .. ۴ قطره بهش بده تا نیم ساعت بهش شیر نده بعد نیم ساعت شیر بده .. من هر ۸ ساعت ۴ قطره بهش میدم .. شکمش رو در جهت عقربه های ساعت با روغن زیتون ماساژ بده عالیههه این کار 

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
خودت غذاهای نفخ دار نخور .. رازیانه با نبات بخور میره تو شیرت و برای بچت خوبه .. دمنوش نعنا با نبات ...

عزیزم برای ده روز میگم کولیکز ضرر نباشه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
عزیزم منم پسرم اینجوری میکرد بخاطر همین کرونا نبردمش دکتر ولی دیگه یه روز اینقد گریه کرد مجبور شدم ...

باشه گلم مرسی فدات 

عزیزم برای ده روز میگم کولیکز ضرر نباشه

نه ضرر نداره منم بچم ۴ روزش بود اصلا نمیخوابید همش گریه میکرد بردمش دکتر بهش داد .. من بخاطر شیر کم که فکر میکردم شیر دارم ولی در اصل نداشتم اب بدنش کم شد و تبش رفت بالا یه روز بیمارستان بستری شد تا خوب شد .. کنارش بهش شیر خشک میدادم .. قبل از هرکاری مطمین شو که شیر داری یا گرسنه میمونه

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
عزیزم منم وقتی دخترم۲۳روزه بود بردمش دکتر گفت تا ۴۰ روز بچه ها گریه میکنن بعدش فهمیدم شیرم کم بوده ب ...

آره چون هی لباسم رو کثیف میکنه

قطره کولیکز نیم میل باید بدی و چهار بار در روز یک ربع قبل از شیر

اگه فقط شیر خودتو میدی امکانش هست شیرت کم باشه و بچه سیر نشه واسه همین گریه میکنه اگه این طور باشه باید در کنار شیر خودت شیر خشک هم بدی

حتما ماساژش بده و بعد از هر دستشویی بشور پایین تنشو

سعی کن حتما مخصوصا زمان عصر شکمشو گرم نگه داری ترجیحا قنداقش کن که دست و پاشم کمتر تکون بخوره هر چی کمتر تکون بخوره راحتتر میخوابه

البته امیدوارم رفلاکس معده نداشته باشه چون او موقع کلا شرایط فرق میکنه.

موفق باشی عزیزم

2706