2410
2553

سلام من 32 هفته بودم رفتم سنوگرافی گف بچه بریچ کامله مامام گف احتمال زیاد سزارین کنن و 99 درصد شاید نچرخه  کسی بوده با این احتمال اخر زایمانش وضعیتش سفالیک بشه  و بچه بچرخه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ممکنه بچرخه، دختر خودم سفالیک بود هفته ۳۴، هفته ۳۵ بریچ شد.دختر خواهر شوهرم از هفته ۳۲ سفالیک شد و تا آخر هم موند. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2714
من بچم ۱۶هفته بریج بود یعنی تغییر نمیکنه؟؟؟شما از اولش بریچ بوده؟؟؟من الان ۲۵هفته هستم

من ی بار رفتم بریچ بود باردوم سفالیک و 32 هفته رفتم گف بریچ کامله 

عزیزم ی سری حرکات و ورزشا هست برا چرخیدن بچه. تو نت سرچ کنی میاد . استرس نداشته باش هفته ۳۲ ک هنوز زوده بچه خسته میشه از الان کله پا بشه😀😘بعضی دکترام هستن ب هر بهونه ای میخان مریضو مجبور ب سز کنن گول نخوریا . تا آخرین روز حتما تلاش کن بچه بچرخه. مطمعن باش ک میچرخه

من دوس دارم سزارین شم نمیخام تغییر کنه😐😢

طبیعی که بهتره فوقش چندساعت درد بکشی اونم دردش شیرینه چون با به دنیا اومدن بچه میگن تموم شده ..ولی سزارین بچه که به دنیا بیاد تازه شروع درداست .

2706