2737
2734
عنوان

کارگر دارین تو خونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4507 بازدید | 145 پست
اره نسبتاا خییلی هم دستور میده بهش

این مدلی ن 

ولی یکی بود میومد اط صبح تا عصر مثلا کل خونه رو مرتب میکرد غذا میزاشت طرفارم میشست میرفت دستور بیش از حد و کیف اوردن خوشم نیومد دیگه ی کیف چیه خود ادم نتونه برداره بعضیا تحقیر دیگران دوس دارن من میگم یکی بود تو خونه ک ما زنا هم یکم استراحت میکردیم و ب خودمون میتونستیم برسیم دردامون از جمله کمردرد زانو درد یکم بهتر میشد 

کسی که مجبورشون نکرده خود اون فرد خواسته کارگر خونه مردم باشه  شاید دوست داره کار کنه.   ...

بله شغل محترمیه چون ن دزدی ن هیزی ولی خودش نخواسته شرایط بد زندگی مجبورش کرده عزیزم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه باحاال هرکی یدونه داره؟! چه کارایی میکنه

شوخی کردم بابا😂😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
اخه با هفته ای ی بار خونه تمیز میمونه ب نظرت؟؟

اون هفته ای یبار به نظرم در حد خونه تکونی میان.

طول هفته خانوم خونه یه گردگیری کنه فقط

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2728
جدی یا شوخی؟؟

شوخی 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
من اصلا دوست ندارم، کار کردن به ادم روحیه میده، کار نکنم بی شک افسردگی میگیرم انگار دیگه به کار کردن ...

وای نگو توروخدا ادم کارایی ک دوس داره بکنه مثلا من اشپزی دوس دارم ولی بشورو جم کن و گاز پاک کن و کابینت روعنی پاک کن اینا هر روز سه چهار بار واقعا دیگه خستم کرده زانوم داغونه چند وقته 

وای نگو توروخدا ادم کارایی ک دوس داره بکنه مثلا من اشپزی دوس دارم ولی بشورو جم کن و گاز پاک کن و کاب ...

من دو سه روز قبل پری اینجوری میشم، بقیه روزا نه، دوست دارم خودم زندگیم رو مرتب کنم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2738
من نامزدم داره،ولی مثل فیلما تو چشم نیستن وقتی صاحب خونه سرکارن ،اونا غذا میپزن و کار میکنن تا ساعت۴ ...

چ باحال ولی کلا برا مردا زیاد ی چیزایی مهم نیست مثلا من عادت دارم بعد هر بار غذا درست کردن بایو کل کابینتا رو دراشونو درستمال بکشم فک کن سه چهار بار کابینت های اشپزخونه رو باید دستمال بکشم ولی مردا خونه در حد طاهری تمیز و مرتب باشه کافیه

بله شغل محترمیه چون ن دزدی ن هیزی ولی خودش نخواسته شرایط بد زندگی مجبورش کرده عزیزم

دیگه تقصیر کسی که‌میگه بیاد خونشو تمیز کنه که نیست.

ممکن خودش نخواسته باشه ولی اگر تو این شغل بمونه خودش خواسته.

من کسیو میشناسم پولاشو جمع کرد کلاس آرایشگری رفت، الان آرایشگر شده.

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

در هفته ٢ روز يكي مياد تميز ميكنه خونه رو

هر روز نمياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دیگه تقصیر کسی که‌میگه بیاد خونشو تمیز کنه که نیست. ممکن خودش نخواسته باشه ولی اگر تو این شغل بمونه ...

ن گلم من زیاد دیدم زن های سن بالا بی سواد اون ک نمیتونه بره ارایشگری خیاطی اون مجبوره

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
نه خونه صد متري كارگر ميخواد چكار از ي طرف خودم عاشق اشپزيم عاااااشقش و ظرف شستن و كلا كاراي اشپز ...

منم عاشق اشپزی و مرتب کردن لباسم ولی از اتو و طرف شستن و کابینت پاک کردن متنفرممممنن

بده که آرزوهامون کار کردن ی ادم برای ما باشه

خب بالاخره مام تو محل کارمون کارگر یکی دیگه ایم، زندگی همین دیگه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
چ باحال ولی کلا برا مردا زیاد ی چیزایی مهم نیست مثلا من عادت دارم بعد هر بار غذا درست کردن بایو کل ک ...

اره بابا، نامزد من فقط سیرش بشه کافیه براش😂😂😂😂فقط شکم براش مهمه حتی خونه یخورده بهم ریخته باشه متوجه نمیشه 😂

2706