2726
عنوان

بچه ها . از من توقع مالی داره...همتون بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 77 پست

ی جوریه😓 برادر نامزد منم میگفت فقط شاغل میخوام خودش معلمه خب درک میکنیم که سخته تنهایی زندگیو بگردونه ولی خب بیاد به دختره اینطوری بگه من خوشم نمیاد😶

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

کسی که حاضر نیست تامین مالی خانواده رو به عهده بگیره چرا دوست داری؟ اصلا کارت‌ها نباید دست یک نفر باشه فقط... نه زن نه شوهر. این طرز فکرش خیلی داغونه... بنظرم روی انتخابت بیشتر فکر کن... مشاوره هم برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهش بگو خودتو خانوادت گوه خوردین و کات 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

من خودم موافق اينم كه زن و مرد با هم هزينه زندگي بدن و حتما خانما منبع درامد داشته باشن 

ولي تو كار خونه ام همين باشه وضعيت و هر كس حساب جيب خودشو داشته باشه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

وای اصلا قبول نکن چند تا از هم کارای من چند سال پیش که شاغل بودم( فکر کن مهندسای رسمی یه کارخونه معروف تو تهران) کارتهاشون دست شوهرانشان بود با گریه واسه یه مانتو یا کرم از شوهرشون پول خودشون و میگرفتن اونوقت شوهر من نمیدونست من چقدر حقوق میگیرم.هنوزم که ازشون خبر دارم همینن دوتاشونم طلاق گرفتن😑

خب نظرشون اینکه تو امور مالی مشارکت داشته باشید ایشون هم در کارهای منزل و بچه داری مشارکت دارند همه تصمیمات زندگی هم مشترک گرفته میشه فقط این که گفتند کارت درست ایشون باشه خوب نبود شما خودتون نظرتون در مورد تقسیم وظایف چیه

چ پرووو

این از حالا داره زور میگ .ببین بعد چ میکنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
طبیعیه اینجوری فکر کنه چون حقوق خودش  کفاف زندگی رو نمی ده اگر مشکل دیگه ای نداره  یعنی ...

اینکه کارت حقوق خانمش هم بابد دست خودش باشه چی؟! طبیعیه؟ حقوق زن مال خودشه اگر تو زندگی خرج کنه لطف کرده نکنه هم وظیفه ای نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خب نظرشون اینکه تو امور مالی مشارکت داشته باشید ایشون هم در کارهای منزل و بچه داری مشارکت دارند همه ...

من بهش گفتم  من نمیتونم پابه پای مرد کار کنم

اونم گفت من چنین چیزی نمیخام کار سبک ک با روحیت سازگار باشه فرسوده نشی

گفتم پس تو خونه داری و بچه داریم باید همه چیز مشترک باشه دیگ.

اونم گفت مرد باید به زنش کمک بده....

اما در کل از اونجاش ک گفت کارتتو باید بدی....

2706