2726
عنوان

ناهار چی دارین کمک 😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 96 پست
خدا مادر همسرم رو برام نگه داره ،همیشه تا الان به دادم رسیده

چه خوب⁦مامانا بنده خداها خیلی کمکن⁦☺️⁩

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می بینی چه بلان  زحمت فکرکردن هم به خودشون نمیدن . یه سری از شوهرم پرسیدم گفت نمیدونم  ...

منم یه بار دیگ واقعا نمیدونستم چی درست کنم هیچی نپختم اومد خونه دعوامون شد ک منم گشنمه چرا هیچی درست نکردی منم بهش گفتم توروخدا توبیا آشپزی کن من برم سرکار 

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍
2728
شوهرم نمیخوره

من یه دونه سیر با رب و ادویه سرخ میکنم سیب زمینی ابپزو خورد میکنم اندازه دو بند انگشت میندازم تو اونا

خیلی خوشمزس

وقتی تو بحث جوابتو نمیدم ینی دایورتی رو چپ ترین قسمت بدنم😁😗
من یه دونه سیر با رب و ادویه سرخ میکنم سیب زمینی ابپزو خورد میکنم اندازه دو بند انگشت میندازم تو اون ...

من دوست دارم ولی شوهرم ن 

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍
شوهرم نمیخوره

سیب زمینی و تخم مرغ ابپز رو له کن و بعد توی قابلمه اول پیازو تفت بده وقتی خوب سبک شد بهش زردچوبه و ادویه و نمک و فلفل بزن بعد سیب زمینی و تخم مرغ رو اضافه و هم بزن نعنا خشکم داشتی بزن عالیه.....بهش میگن کوفته سیب زمینی فک کنم

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706