2737
2734

هیچوقت فکر نمیکردم انقدر عقده ای بشم یروز بخدااا دیروز تو دعواباشوهرم هرچی دلشتم گفتم بهش راجب خونوادش البته دروغی نکفتم خواهرش نزدیک یه ساله نه زنگ میزنه نه اوند سراغمون فک کنین ۸ماه پیش باخونوادش اومدن مبارک با خونه جدیدمون یه شهردیگه ولی این یه شیرینی نیاورد قبلنا مای ساپورتش میکردم و کلی کمک مادرش که اصلا بمیری زنگ نمیزنه جاریام یکی از یکی بدتر بابامن دلمدخوش بود بایه خونواده ای وصلت کردم که دوستم داشته باشن تازه من ازهمشپن بهترم محبتمم ازهمه بیشتره البته شوهرم شروع کننده دعوابود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوخونواده شوهرم همه درگیر زندگی خودشونن اما شوهر من درکیر مادرو داداشاشه زیاد اخه چرا بخداخسته شدم ازبس ارزش و احتراممون میاد پایین به چه زبونی بهش بفهمونم خسته شدم یعنی نباید یکم از برادراش یاد بگیره سیاست کردنو

2731

حوصله داریا خوب خبر نگیرن راحت تری 

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

زیاد حساس نشو اومدن ک اومدن نیومدن هم ب درک سر این مسائل خودتو پیرنکن ب منم زنگ نمیزنن اصلا برام مهم نیست من بعضی وقتا بخاطر شوهرم زنگشون میزنم 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
سیاست کردنو؟!

منحرف😂😂😂😂😂😂

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

اي بابا از خانواده شوهر چه توقعي داري من خانواده شوهرم باهام هيچ مشكلي ندارن و هميشه هم گفتن فريبا احترام داريشو اينا خيلي خوبه ولي الان دوساله يه سراغ گيري نميكنه پدرشوهرم چرا به شوهرم زنگ ميزنه اونم واسه انجام دادن كاراي بانكيش مامانش كه هيچ اصلا زنگ نميزنه حال نوه اشو بپرسه گور باباشون دلت خوشه ها زنگ نميزنه كه نزنه فداي سرت

2706