2733
2739
عنوان

ساک بیمارستان برای نی نی کوچولوم😍

640 بازدید | 79 پست

سلام خوشگلا

میخوام ساک نوزاد واسه بیمارستان و ببندم ولی نمیدونم شیر خشک هم بگیرم یانه(مارک‌ش هم نمیدونم کدوم خوبه) اصلا نیاز میشه به نظرتون؟ من س‌‌... نسبت به قبل بارداری خیلی بزرگتر شده ولی هنوز هیچ ترشحی یا شیر ندارم موندم چه کنم از طرفی هم دوست ندارم بچه م از اول شیر خشکی بشه ، میشه اگه تجربه ای دارین بهم بگین چه کنم؟

کاربری دوممه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگه طبیعی زایمانت شیر خشک بر ندار ولی اگه سزارینی بردار حتمن

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

شیرخشک سوپرامیل و آپتامیل خوبه قیمتشم 30 تومن بعد اینا نان هم خوبه به نوزاد خاهرم میدیم

تو شیرخشک و شیشه ببر با خودت چون احتمال داره اولش شیر نداشته باشی ولی اگه بدی میاد کم کم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2738
بعد زایمان شیر میاد دیگه  بعدم زایمان دومته شیرت خوب میشه سینتینا مشکل نداره که دیگه حتما آخه ...

عزیزم میشه بگی چیشد؟منم مث شما نوک نداره بارداری اولمم هست خبلی نگرانم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706