2737
2734
عنوان

کورد کان بین ایره بزانم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 9388 بازدید | 1353 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودت اهل کدوم شهری؟  

یکی از خانومای کرد گفتن مرداتون سختگیر و اخمو و تعصبین

مال من ارومیه ایه

چندبار همدیگه رو دیدیم ولی فعلا مشغلم زیاده و سنمم کمه و نمیتونم خانوادمو ول کنم برم ارومیه مثلا آخه 1500 کیلومتر فاصله داریم و شوخی نیست اصلا اما نمیدونم که ارزش داره یا نه

من  حساس یا حساس نبودن طرفم برام مهمه چون بنظرم میتونه جلوی پیشرفتمو بگیره اگر زیاد باشه و اینکه همه میگن کورد ها حساسن و خودشم میگه من حساسم آره رفتارهایی هم دیدم که حساسه

اما بهش علاقه دارم و نمیدونم باید چیکار کنم 

میتونه بیاد اینجا یا نه رو نمیدونم ولی میدونم اونجا نمیتونم برم

بین کوردها فرهنگ هست که پسر بره جای دیگه زندگی کنه؟

یکی از خانومای کرد گفتن مرداتون سختگیر و اخمو و تعصبین مال من ارومیه ایه چندبار همدیگه رو دیدیم ول ...

خب ببین میتونه کارشو یا حالا اگه درس میخونه تحصیلاتشو اونجا ادامه بده،از خودش بپرس، اینو ما که نمیدونیم گُل

🚬💔
خب ببین میتونه کارشو یا حالا اگه درس میخونه تحصیلاتشو اونجا ادامه بده،از خودش بپرس، اینو ما که نمیدو ...

نه منظورم سخت گیری از طرف خانوادهاست 

که کلا این موضوع رو بد بدونن و مخالفت کنن

اونو معلوم خودم باید بفهمم

2738
نه منظورم سخت گیری از طرف خانوادهاست  که کلا این موضوع رو بد بدونن و مخالفت کنن اونو معلوم خو ...

اونم بعدا که قضیتون جدی شد میفهمی، شما همدیگه رو بخواین بقیه چیکار دارن 

🚬💔
خب بین لُرها هست این موضوع گفتم شاید اونجا هم باشه یعنی خانواده شاید تا 500 کیلومترو کنار بیان ولی ...

برعکس باید باشه که، معمولا دور بودن دختر برا خونواده سخترو نگران کننده تره، نمیدونم والا انشالله که مشکلی پیش نمیاد 

🚬💔
اونم بعدا که قضیتون جدی شد میفهمی، شما همدیگه رو بخواین بقیه چیکار دارن 

خب پیش ما به راحتی اجازه نمیدن پسر 1500 کیلومتر دور شه دختر شوهر میدن این فاصله ولی نمیذارن پسر بره مخصوصا اینکه پسر کوچیکه باشه

یکی از خانومای کرد گفتن مرداتون سختگیر و اخمو و تعصبین مال من ارومیه ایه چندبار همدیگه رو دیدیم ول ...

اگه شغلش اونجا اوکی باشه چرا که نه. ولی باید از خودش هم اینو بپرسی و بهش بطور قطعی بگی که ارومیه نمیری. حساس بودنش هم اگر زیادی باز باشی برات دردسر میشه چون کوردا روی روابط زن در اجتماع کمی تمرکزشون بالاست😂 البته آدم تا آدم فرق میکنه من کلی گفتم عزیزم

کج کلاه خان یارمه
2706