2737
2734

گفتن ممکنه پذیرش براساس سوابق تحصیلی باشه کنکور برگزار نشه به خاطر کرونا

ولی اینجوری تکلیف ماهایی ک کلی زحمت کشیدیم چب میشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدیش اینه بعضیا مثل شما مدعی میشن ک خیلی زحمت کشیدن و زحمتشون هدر میره در حالی ک فک نمیکنم اینجور باشه و زحمت خیلی زیادیم کشیده باشن😶😶😶😶😶

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
2731

نه

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
بدیش اینه بعضیا مثل شما مدعی میشن ک خیلی زحمت کشیدن و زحمتشون هدر میره در حالی ک فک نمیکنم ...

دیگه بالاخره خیلیا دارن زحمت میکشن از کلی وقت پیش.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2738

عزیز دلم من یکی از باسابقه ترین داوطلبای کنکورم پس خوب به حرفم گوش کن هرساله یکسری حواشیسرکنکور هست. پارسال گفتن تاثیر معدل قطعیه.  بعدگفتن بخاطر سیل عقب میقته....ببین اگه بخوام برات بگم هرساله این حواشی هست بروبچسب به درس  بهت قول میدم کنکور تا نیمه مرداد برگزار میشه. موفق باشی

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
اقاسنجش بازمیشه دوباره من ثبتنام کنم؟؟؟

نه عزیزم دیگه براثبتنام وقت نیست

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
دیگه بالاخره خیلیا دارن زحمت میکشن از کلی وقت پیش.

کسی ک زحمت کشیده باشه سوابق تحصیلیشم خوبه نگران این چیزا نیس😐 البته استثنا هم هس و منظورم اینه ک خیلیا مدعی میشن ک جز این استثنا ها هستن (ک خیلیاش الکیه) یعنی سوابق تحصیلیشون خوب نیس ولی تصمیم داشتن کنکورو بترکونن

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
کسی ک زحمت کشیده باشه سوابق تحصیلیشم خوبه نگران این چیزا نیس😐 البته استثنا هم هس و منظورم اینه ...

نمیدونم شما چی دور و ورت دیدی. ولی داشتن یه معدل خوب بسیار بسیار بسیار راحت تر از قبول شدن توی یه رشته خوبه. خود من معدلم سال اخر شد ۱۹.۷۶ ولی الان میبینی که پشت کنکورم.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2706