2726
عنوان

ادامه قطع شیر بچم بیایین لطفا

138 بازدید | 18 پست

دیشب از ساعت ۱۲ تا ۵کلا ۳ بار بیدار شد دفعه آخر استامینوفن زدم مزه کرد نگاه کرد گفتم اوف شده خلاصه یکم وول خورد تو جاش نق زد دیدم خابید تا اللن خابه به نظرتون ظهر موقع خاب بدم شیر بهش یا نه اخه اصلا تو بغل و پا نمیخابه امروز روز,دومه از شیر گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه داری جدا مبکنی ، دیگه بدم و ندم نکن ، یکبار قطع کن ، چسب زخم بزن بگو اوف شده

من تجربه شو دارم ، دلم سوخت ، دوباره دادم ، ۲۴ ساعته چسبید به سینم

هم خودش اذیت شد هم من

بار دوم به سختی حدا میشه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

نه عزیزم نده و برای قطع شیر قرص بخور که اذیتم نشی 

ولی نده دیگه 

پسرمنم وابسته بود وحشتناک بدون شیر بلد نبود چ جوری بخابه قشنگ یاد میگیرن ک بخابن فقط زمان میبره ولی نده ک هم شیرت خشک بشه هم بچه اذیت نشه هی یکم بخوره بعد دوباره نخوره

اگه داری جدا مبکنی ، دیگه بدم و ندم نکن ، یکبار قطع کن ، چسب زخم بزن بگو اوف شده من تجربه شو دارم ، ...

اره واقعا خیلی سخت دارم جداش میکنم اللن فقط موقع خاب ظهر و شب شیر میدم ولی خیلی دوست دارم اونم ندم ولی اصلا رو شونم.میزارم نمیخابه غر میزنه اخرم گریه میکنه

۲۰ماهشه

چند شب بیتابی یکم بده میکنه روزا ک اصلا نده

چسب بزن دلت نسوزه چون باز بدی خودت اذیت میشی گرفتنش سخت تر میشه 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
مگه نباید ۲سال شیر بخورن پس چرا زود گرفتیش از شیر؟

الان دیگه این درست نیست دکتر پسر من گفت یکسال اول شیر واجب یکسال دوم مستحبه و باید بعد ۱۸بچه رو بگیری چون براش ضرر داره مخصوصا بچه هایی که یکسره شیر میخورن مثل پسر من که شب تا صبح میمکید واسه دندونشون ضرر داره وزنشون کم میشه غذا درست نمیخورن 

نه عزیزم نده و برای قطع شیر قرص بخور که اذیتم نشی  ولی نده دیگه  پسرمنم وابسته بود وحشتن ...

بخدا آرزومه ندم ولی اونجور که زجه میزنه این حس عذاب وجدانه ولم نمیکنه همش میگم نکنه اشتباهه داری از,شیر میگیریش

چند شب بیتابی یکم بده میکنه روزا ک اصلا نده چسب بزن دلت نسوزه چون باز بدی خودت اذیت میشی گرفتنش سخت ...

اره الان واقعا باورم نمیشه دیشب از ۵ صبح نخورد تا الان یکسره خابه خیلی وابستس طفلی

اره واقعا خیلی سخت دارم جداش میکنم اللن فقط موقع خاب ظهر و شب شیر میدم ولی خیلی دوست دارم اونم ندم و ...

بد موقعی رو انتخاب کردی 

الان همه قرنطینه ن ، نمیشه جایی رفت

باید زمانی میکردی که میتونستی بیرون ببریش ، پارکی ، شهر بازی 

خسته ش میکردی

حالا کاریه که شده ، اگه میتونی با ماشین ببر بگردونش ، داخل ماشین خوابش بگیره

یا کارتون بزار ، دراز بکشید ، خسته باشه خوابش میبره

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
بخدا آرزومه ندم ولی اونجور که زجه میزنه این حس عذاب وجدانه ولم نمیکنه همش میگم نکنه اشتباهه داری از, ...

وای میفهمم کار من دوهفته گریه بود😭😭😭😭عذاب وجدان میگرفتم بچه م عادت داشت اذیت میشد بلد نبود بخابه من افسردگی گرفتم ولی توی همین سایت از با مشاور حرف زدم کلی اروم شدم گفتم احساس گناه میکنم گفت این ی مرحله ی سخته برای بچه و همه بچه ها باید طی کنن شما یکسال اول کاملا شیر دادی نیازی ب عذاب وجدان نیست خیلی خوب ارومم کرد پسر من وحشتناک ب شیر وابسته بود شب اول از ساعت دو تا ششففط گریه کرد البته منم گریه کردم ولی بعدش خودشون راحت میشن تا صبح دیگه راحت میخابن

2706