2733
2734

من صحبت های ی دکترو گوش میدادم گفت ی خبر خوب اینه ک کسی که سرحاله و حالش خوبه نمیتونه ناقل باشه 

ولی کسایی ک مثلا گلو درد دارن یا تب دارن با سرفه میکنن ما میکیم دوهفته خودشونو قرنطینه کنن یا ماسک بزنن ک ناقل نباشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من صحبت های ی دکترو گوش میدادم گفت ی خبر خوب اینه ک کسی که سرحاله و حالش خوبه نمیتونه ناقل باشه  ...

آخه شوهرم یک ماه پیشه پدرش بوده که کرونا داشته

الان حاله پدرشوهدم خوبه و شوهرم میخواد بیاد خونه ولی خداروشکر کامل حالش خوبه

2728
من صحبت های ی دکترو گوش میدادم گفت ی خبر خوب اینه ک کسی که سرحاله و حالش خوبه نمیتونه ناقل باشه  ...

اتفاقا دیشب حریرچی تو نشست خبری گفت نگرلن کننده ترین افردا افراد بدون هیچ علامتی هستن چون نمیدونن ناقلن میرن باشجاعت تو سطح جامعه چندنفرو آلوده میکنن

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
آهاا چه خوب اسمه دکترو یادتون نیس عزیزم؟ میخوام کامل ببینم

توی لایو احسان علیخانی اومده بود همون دکتری که خیلی مو و ریش داره و توی خندوانه هم میومدمن توضیح ندادم 😥گفتم تی وی 

ولی در اصل برید پیج علیخانی سه شنبه لایو گذاشتن و با اون دکتر کلی صحبت کردن

2738
اتفاقا دیشب حریرچی تو نشست خبری گفت نگرلن کننده ترین افردا افراد بدون هیچ علامتی هستن چون نمیدونن نا ...

من نمیدونم ولی اون اقای دکتر ک‌توی لایو احسان علیخانی بودن گفتن استرس تونو کم کنید ادم سرحال ناقل نیست