2733
2734
من نمیخونم این تاپیک ها رو  این قدرت جذبه چیه؟تو من خییییلی قویه کافیه یبار رو یه چیز منفی تمر ...

ب نحوه خیرت ازش استفاده کن تو ک قویه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگی عزیزم ولی من وسط تاپیکهای شاد هم دیدم که میان اینا رو میگن یا به کسی که خوشبخته میگن خوش ب ...

دقیقا اره نبایدگفت ولی برای الگوسازی ذهن خیلی خوبه ب نکات مثبت ی فرد نگاه کرد من الان برای حذف باور اون ادم بایدجایگیزین پیداکنم ینی الگوی ذهنی جایگیزین

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
یعنی چون ما تا پیک خیانت می خونیم مردا خیاننت میکنن عجبااا

آره صد درصد اگه بخونی و دلت براش بسوزه یا بری تو فکرت بمونه و هی خودتو بزاری جای خانم و حرص بخوری یا بگی شوهر من چقدر خوبه 

من یه چند مورد اینجا دیدم تعجب کردم بعد عین همون سرم اومد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
بعضیا درد و دل میکنن از رو ناراحتی میگن .من دختر عمو خودم خیانت دیده هی بهم میگه حواست به شوهرت باشه ...

کارخوبی کردی توذهنت الگو کرده همسرشو

عزیزم با خوندن این تاپیکها همسر آدم نیاد بهمون خیانت کنه، هیچ ربطی نداره،  اینجا افراد در مورد همه چیز تاپیک میزنن، ما نباید به دنبال محدودیت برای کسانی باشیم که اینجا در مورد این مشکل درد و دل می کنن، من به قانون جذب هم اعتقادی ندارم، من سالها بود دلم میخواست با مردی که الان همسرمه ازدواج کنم، بالاخره ازدواج کردم خیلی نم حس خوشبختی داشتم، تا اینکه پارسال فهمیدم بهم خیانت می کنه

کارخوبی کردی توذهنت الگو کرده همسرشو

اره اصلا سر سوزن به شوهرم شک نکردم.

ولی دختر عمومو حذف کردم هر وقت میومد و میرفت اعصابم شدید به هم میریخت با مامانم که صحبت کردم گفت فقط قطع رابطه یواش یواش

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2738
متاسفانه اینطور تاپیکای طرفدار بیشتری دارن  ولی خب خودمون واردنشیم وگرنه سایت جلوشونو نمیگیره& ...

من گاهی چشمم بیفتهدقیقاحسش میکنم بنظرم اجازه زدن نبایدبدن وگرنه مسابقه ک نیس ک مدیرسایت تو فکرطرفدارش باشه

دقیقا اره نبایدگفت ولی برای الگوسازی ذهن خیلی خوبه ب نکات مثبت ی فرد نگاه کرد من الان برای حذف باور ...

من یه خاطره خنده دار تعریف کردم پارسال

کل عید پارسالرو باشوهرم دعوا و خون و خونریزی بودیم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

دقییاهمینطوره.ن فقط خیانت هرچیزمنفی

ن ولی خوب ب شوهرا شکاک میشیم و زندگی مونو تلخ میکنیم هرچند من ب این جملع خودمم اعتقاد ندارم بنظرم زندگی رو پایه اعتماد میچرخع نباشه ب غذا خوردنش شک داریم چ برسه ب بقیه کاراش

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
ببخشید متوجه نشدم منظورتو!ینی هرکی بخونه روش اثر میذاره؟

دقیقاهمینطوره توضمیرت میره ومیشه باور تو

2706