2737
2739
عنوان

تماس جشمي نوزاد سه ماهه

136 بازدید | 11 پست

٣ماه و ١٠ روزشه تماس چشميش در حد يكي دو ثانيه ست سريع جاي ديكه رو نگاه ميكنه ؟ طبيعيه ؟ و اينكه همش ب لامپ نگا ميكنه  و ي لوستر داريم كه هميشه خاموشه و پسرم عاشقشه همش زل ميزنه بهش نگرانش شدم

طبیعی عزیزم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

طبیعیه.بچه من ب لامپ نگاه میکرد میخندید.من وحشت میکردم بعد ک مقاله خودندم فهمیدم بخاطر چشمش هست و اینکه هنوز کامل نشده و فقط نقاط نورانی رو تشخیص میده و صورت مادر رو میبینه اونم توی فاصله ۴۰ سانتی.

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خدا عزیزم آره دیگه نگا نور و این چیزا میکنن یادمه پسرم داخل سوراخهای پریز برق نگا میکرد و می‌خندید م ...

ارتباط چشميش خيلي كمه چي؟ اصلا نگاه نميكنه مثلا واسه يك دقيقع

برو سایت کودک آنلاین یا مادر شو براساس سن نوزاد تحقیق کن ببین چقدر واکنش هاش طبیعیه و هرهفته چه کاری باید انجام بده یا شما انجام بدی.خیلی کمکت میکنه.

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

وا عزیزم چیکار به بچه ات داری بزار راحت باشه طفلی گناه داره چشماش فعلا کامل سرجاش نیست چشای بچه ی من تا چن ماهگی مثل لنز بود انگاری سرجاش نباشه کج و معوج بود تو هم بچتو ول کن الکی عیب رو بچه ات نزار عزیزم امیدوارم که هز حرفام ناراحت نشده باشی 

نگران شدم نكنه اوتيسم باشع

دکترا اتیسم زیر دوسال تشخیص نمیدن چون رفتار بچه ها زیر دوسال داره سیر تکاملی میگذرونه‌ . نگاه کردن به سقف کمک می‌کنه بینایشون بهتر شه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...