2726
عنوان

من باید چیکار کنم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 30 پست
عادت کرده دیگه. بچه ها خیلی راحت میتونن عادتشون رو ترک کنن. شما باید صبور باشی و کمکش کنی. یه مدت که ...

بخدا من خیلی باهاش کنار میام . الان بچه جدید اومده اصلا کاری به اون ندارم همش در خدمت خودشم ولی با اولین مخالفت یا کم توجهی میزنه به گریه که من نمیخوام اینجا باشم من میخوام برم پیش مامان جون تو منو به زور اوردی

به مردا نباید از افکارت نسبت به خودت بگی سو استفاده میکنن ازش.عزیزم الان که کروناس رفت آمد دخترتو کم کن.دختر منم مث دختر شماس.تو این ۹سال اولین باریه که ۱ماه تمام پیش من بوده.حتی نوزادیشم میبردنش چون شیر خشکی بود.تو رفتارشم مشکلی پیش نیومده مودب ترین بچه فامیلمونه.اگه دوست داره بره و مامان باباتم مشکلی ندارن بزار بره.اینایی که میگن وای چجور مادری هستی.شرایطشو ندارن اکثرا.وگرنه کمک داشتن تو بچه داری از الزاماته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درضمن دیگ نزار بره خونه هیچکدوم از مادربزرکاش ، چون بزرگتر بشه واقعا همین حس ک تو واسش مادری نکردی بهش دست میده

من ی رفیق داشتم ک سال پیش فوت کرد و ۱۷ سالش بود

از ی ماهگی خونه مادربزرگش زندگی میکرد چون مامانش شاغل بود و پدرش معتاد، ک البته چند سال بعد جدا شدن از هم

ب مامان بزرگش میگفت مامان ، ب مامان خودش میگفت خاله فرشته، هفته ای ۲ یا ۳ روز ام میرفت خونه مامانش

۱۲ سالش بود ک مامانش میخواست برشگردونه پیش خودش و خودش بزرگش کنه ، ولی دوستم قبول نمیکرد

همیشه هم میگفت هیچوقت نمیتونه جای مادر دوسش داشته باشه

مادرشم ۳ سال پیش فوت کرد ، خودشم ۱ ساله فوت کردا ، خدا جفتشونو بیامرزه خیلی دل تنگشونم چون از ۶ سالگی باهم بزرگ شدیم😔😔

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
درضمن دیگ نزار بره خونه هیچکدوم از مادربزرکاش ، چون بزرگتر بشه واقعا همین حس ک تو واسش مادری نکردی ب ...

اخه من خودمم پیش مامان بزرگم بزرگ شدم 

با داداشم ۱۱ ماه اختلاف سنی داشتیم وقتی اون دنیا اومد منو فرستادن پیش مامان بزرگم تا ۴ سالگی اونجا بزرگ شدم . ولی هیچوقت چیزی نگفتم به مامانم

الانم دخترم خودمو دوست داره باباشو دوس داره فقط میگه میخوام با اونا زندگی کنم . این سری اخری رسما کیفشو برداشته وسایلشو ریخته توش میگه من میرم اونجا زندگی کنم 

2728
اخه من خودمم پیش مامان بزرگم بزرگ شدم  با داداشم ۱۱ ماه اختلاف سنی داشتیم وقتی اون دنیا اومد م ...

اوخی چ بلا دخترت😅😅😘😘😘😘

چی بگم والا ولی اگ نزاری بره فوقش ی مدت گریه میکنه ولی از سرش میوفته این اخلاقش

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
میخوام بهش بگم چرا حرفی که بهت گفتم ازش ترس دارم و نقطه ضعفمه رو خودت تو جمع به زبون میاری چرا اینقد ...

انقد ک تو خنگی مگه آدم خودش با دست خودش نقطه ضعفشو میده دست شوهرش آخه😑

دلت تنگ نمیشه براش ؟مامان من میگفت پسرم چند روز بره پیشش با اینکه بچم شیطونه و خسته میشم ولی گفتم نه شبا باید بغلم باشه تا خوابمون ببره

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

عزیزم هیچ وقت در موردت نقطه ضعف هات با همسرت صحبت نکن

مردا خیلی چیزا رو واقعا نمی‌بینن یا اصلا بهشون توجه نمیکنن

ولی همین ک از زبون همسرشون بشنون تازه میفهمن چ اتفاق عجیبی رخ داده و باید در موردش بیشتر فکر کنن و اظهار نظر کنن

2706