2726
بچه خوشخواب می خواد چی کنه تشک معمولی ۱۳۰ تومن می شه

رو تخت خوشخواب میخواد دیگه

تشک رو تخت نمیشه

تشک برای زمین خوبه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها این چیزا رو تعریف میکنید منم یهو دلم نی نی خواست. 

من همیشه میگفتم بچه ها رو دوست ندارم و بهیچوقت دلم نخواست بچه داشته باشم. الان یهو ضعف کردم. 

ایشالله خدا برا همتونو حفظ کنه با تن سالم و دل خوش

2728

منم الان همین  پرسیدم

منتهی من بچه دومه

کالسکه و روروئک داریم

کمد و لباس مبخوایم

پوشک و حوله .....

تشک و وسایل خواب

گهواره کوچولو .

اسباب بازی (جغجغه داریم ) ماشین کامبون اینارو هم براش هدیه میارن

حالا ۵ تومن کافیه ؟؟؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

مال من کلا ۱۱میلیون شد تخت کنار مادر و کمدشو خریدم با اندکی وسیله بازی براش لباسو سرویس خواب پتو تشک و متکا وسایل بهداشتی  هنوز برای خودم لباس زیر و لباس جلو دکمه ای نخریدم  ولی مال من 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

من عروسک پولیشی خریدم جنس خارجی فقط یدونه اش شد ۸۵ تومن یه ماشین کوچولو خریدم براش سوارش شه ۱۷۵ تومن یه نشیمن مدل فیل ک بیشتر شبیه مبل کوچولوعه ک شبیه فیله بچه بشینه روش باهاش بازی کنه شد ۲۰۰ تومن یه وسیله موزیکال خریدم ۸۵ تومن جغجغه و وسایل وان حمام و حمامش و حوله حمام وپتو دورپیچ و پتو سایز بزرگ براش و پاپوش لباس سایز صفر ویک دو و یکم هم لباس بیرونی خریدیم براش تختم تخت کنار مادر ۸۰۰ خریدم کمدشم ۱۷۰۰ خریدم فین گیر شیر دوش پستونک و شیشه شیر شانه و برس بچه وناخن گیر بچه  و کیسه اب گرم براش و دستمال مرطوب کودک مای بی بی سایز یک و سایز صفر و نافبند گاز استریل وپماد ضد شقاق سینه ورابط سینه و بتادین شیر خشک یه قوطی و قطره چکانو دستمال خشک کن بچه و تشک چه تعویض و ...من براش تشک قلتگیرم گرفتم 

و پشه بند و خونه بازی و یکم اسباب بازی ریزو درشت ک بچینم ویترینش خالی نمونه  

برای خودمم دوتا بسته پوشک و یک ساک بیمارستانم خریدم قنداق فرنگی هم لازمه من گرفتم

رو روئک و کریر و کالسکه و صندلی غذا من نخریدم چون جا نداشتم و بنظرم لازم نبود 

تب سنج و دماسنج ویادم رفت بنویسم اینا هم جز ضروریاته .شورت یکبار مصرف برای بیمارستان خودت هم باید بخری من خریدم بنظرم خیلی کار امده 

بله گلم. تخت پارک. کالسکه و کریر دلیجان. لباس هاش و وسایل بهداشتی مارک فیروز.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

اسی جان اصلااا به خودت فشار نیار و سخت نگیر. ول کن حرف مردم  رو. من ۶سال پیش دو سری سیسمونی گرفتم برای دوقلوهام ۵تومن شد.تخت و تشک رو راستش فقط درجه یک خریدم شدن ۳/۵. با ۱/۵،هم لباس ایرانی و وسایل بهداشتی مارک فیروز،کریر و کالسکه دلیجان،۱۵تا شیشه شیر پنبه ریز گرفتم‌.البته مادرم گرفت اینارو. نه من

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ما از سایت سیسمونی گوگولی تو اینست گرفتیم قیمتاش هم به نسبت مناسب بود

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪

متاسفانه همه چی گرونه اول برو سراغ لباساشو وسایل بهداشتی و وسایل بیمارستان بعدا میشه کمد و تختم خرید 

ولی پسه بند براش حتما بخر 

2706