2733
2734
عنوان

دلم برای

164 بازدید | 26 پست

شلوغی شهر...ترافیک..جیغ ودست زدنای دخترا تو بوستان...شلوغی فروشگاه...تو صف ایستادن برای خرید ساندویچ.. سوصدای بچه ها تو مدرسه... سر وصدای وانتی اول صبح.. صف نونوایی..بدو بدو کردن برای جانماندن از خط واحد..شب نشینی ها...پیاده روی چند ساعته..... رزرو نوبت برای اصلاح... رزرو نوبت دکتری... گشتن تو پاساژا برای خرید واخرش دست خالی برگشتن (چون گرون شدن واقعا خخخخ)ایا امسال نیمه شعبان جشن میگیریم؟دلم برای زیارت مسجد مقدس جمکران  تنگ شده......اینا همشون چیزایی بودن که برام اذیت کننده بودن...... حالا شدن حسررررررررت........ گاهی چ زود دیر میشود................

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون میگذرد غمی نیست  ضمنا هنوزم ترافیک 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
من دلم واسه هیچکدومشون تنگ نشده خخ

واقعا؟؟؟

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
آخی تا قیامت

خدا نکنه واا

واقعا؟؟؟

اره باوا من دو روز تو هفته دانشگاه بودم از نه تا ۳ بعدم تا هشت سر ساختمون بعدشم باشگاه ۱۲ میرسیدم خونه خسته کوفته

روزایی هم ک دانشگاه نبود از ۶ تا ۶ عصر ساختمون ..بعدم باشگاه بعد خونه 

2738
[QUOTE=131269225]خدا نکنه واا[/QUOT  مثل هست برای ادم های کم طاقتی مثل شما

شرح حال 83کشوره...الحمدلله که شما کم طاقت نیستین مبارکت 

اره باوا من دو روز تو هفته دانشگاه بودم از نه تا ۳ بعدم تا هشت سر ساختمون بعدشم باشگاه ۱۲ میرسیدم خو ...

خدا قوت پسحق داری...ولی بازم....

2706