2733
2734
عنوان

خواب پدرم و ديدم

176 بازدید | 13 پست

سلام 

من پدرم ١ماه از دست دادم امشب ساعت ٥دقيقه به١١خوابيدم  خواب نبود مثل اينكه پيش هم نشسته بوديم خيلي عادي داشتم باهاش صحبت ميكرديم ازش ميپرسيدم راضي هستي جات خوبه از اين سؤالا. دقيقا ١١ده دقيقه از خواب با تپش قلب بيدار شدم البته طپش قلب تا دوسه دقيقه بود اما كلا ١٠دقيقه خواب بودم از أون موقع هم بيدارم اما قبل اون دقيقه يدفعه خوابم گرفت بعد از بيدار شدن اصلا احساس خواب نداشتم كسي اين تجربه داشته  ؟؟من پدرم خيلي دوست داشتم   الان واقعا اذيتم اما خودم بخاطر بچه و همسرم قوي نشون ميدم اما بعضي موقعها يدفعه حالم بد ميشه ميخوام بدونم چقدر زمان ميخواد تا خوب بشم چون پدرم سالم سالم بود اصلا فكرش و نميكردم يه صبح تا شب حالش بد شده و خيلي نابهنگام بود  برام دعا كنيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوش بحالت، مامان من ۸ روزه فوت شده منم خیلی دوس‌ش داشتم، باردارم هستم، آرزو ب دلم موند ک خوابشو ببینم بهم بگه جاش خوبه تو اون دنیا تا منم ب خودمو بچه ام برسم، ولی افسوس نمیدونم چرا بخوابم نمیاد، فقط امیدوارم گرفتار اعمالش نباشه

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2738

روح همه درگذشتگان شاد

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️