2733
2734
عنوان

دوقلو های خیالی 🌹

244 بازدید | 39 پست

فکر کنین اگه بچه داشتین ، یه دختر و یه پسر دو قلو اسماشونو چی میزاشتین ؟؟ 😊 

خودم : یمنا و یونا البته الان میگما هرروز یه نظری دارم 😄

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امیدوارزو

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

علی و نفس

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

نبات‌. آبنات

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
الان این یمنا و یونا شوخیه؟! جکه؟! فحشه؟! 

اسمه دیگه 😳 شوخی ؟؟؟ جک ؟؟؟؟ چراااا خب اسمه دیگه یمنا دخترونس یونا هم پسرونه هردوهم به معنی خوش یمن و با برکت 

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   
2706