2737
2734

خاله ی شوهرم که خیلی قرطی بود و ادعای کلاسش میشد بلند شد با رقص و عشوه و حرکات ابرو کلی رب سکه رو رقصوند و آورد داد به من.در حالی که خواهرشوهرم پیش من بود و هدیه هارو میگرفت به اون نداد.گفت فقط خود عروس خانوم.

من شک کردم.اولین بار بود خانواده شوهرمو تو عقد میدیدم. 

یواشکی در پاکت سکه رو باز کردم دیدم سکه توش نیست.

انگار آب سردی ریختن رو سرم.خیلی حالم بد شد

خدایا ناامیدم نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب؟ چرا خالی بود؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
2738
به شوهرم گفتم ببین تو پاکت چیزی نیست.حالا چیکار کنیم. شوهرم گفت اینجا جاش نیست بزار برا بعد.این حرف ...

رسما مسخرت کردن با این کار 

شوهرمندبود همونجا پاکتو با همون قررر میداد ب خالش😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دوباره رفتم تو فکر که اگه الان بی خیال بشم و بزارم پیش سکه های دیگه بعد میگن مال خانواده ی خودت بوده.چون دیدم روش اسم هم ننوشتن

خدایا ناامیدم نزار
2706