2733
2734
عنوان

چجوری شوهر و مرید خودمون کنیم

526 بازدید | 30 پست

این و واسه یکی از دوستان نی نی سایتی فرستادم . گفتم تایپیک کنم شاید به درد بقیه خورد 

عزیزم من چندتا  راهکار دارم الحمدلله رو همه جواب میده میفرستم برات رعایت کن ان شاءالله نتیجه می گیری

۱.هر ۲ روز ۱ بار بهش از طریق پیامک ،شعر ،عکس، زنگ ، نامه و هر چیز دیگه ای بگی دوست دارم عزیز دلم 

۲.روزی ۵ بار برای خودت با صدای بلند تکرار کنی اون من و از همیشه بیشتر دوست داره 

۳. رابطه رو اصلاح کن ، ببین تا الان چه کردی که ناراحت شده یا دوست نداشته اون و دقیقا مطابق میلش کن ، (برای جذب بالا در مراحل اول)

۴_حتما هفته ای ۲ الی۳ بار رابطه جنسی با تمام محتویات داشته باش و واقعا براش وقت بذار جوری که هر روز میل پیدا کرد بدونه شب یه تمام و کمال در انتظارشه

۵.پوشیدن لباس های سکسی، لباس زیر های ست خاص. براق کردن بدن با روغن . رژهای جیغ . بوی خوش عطر و... اصلا حتی یک روز فراموشت نشه (واجب بدون، مثل نفس کشیدنت)

۶_ عکس های عروسی و قشنگتون و تو در و دیوار اتاق خواب (فقط اتاق خواب ) بزن که صبح بیدار شد چشمش بیفته البته اگه نامحرم رفت و آمد نمیکنه  

۷.صبحها حتما صبحانه آماده کن و به زور شد بشین کنارش بخور و لقمه براش بگیر بوسش کن و یه لقمه دهنش بذار. صبح که بیدار شد بوی عطر تنت و خونه مشامش و پر کنه

۸. ملکه ذهنش کن یعنی از بیرون داره میاد و میدونی میره دوش بگیره با رژ رو دیوار حمام بنویس خسته نباشی آقای من یا مثلا براش یه لقمه بگیر و تو کیسه بذار و تو کیسه براش یه شعر عاشقانه بذار یا تو جیب پیراهنش یه جمله خوشگل بنویس که دست کرد یهو ببینه ۹.مورد های ۸ رو حداکثر هفته ای ۱ بار انجام بده که عادی نشه و بوس صبحانه رو هم ۳ روز در میان 

۱۰. اصلا گوشیشو چک نکن ،اصلا

۱۱_ فیلم های طنز خوب بگیر و با هم ببینید

۱۲_در روز براش ۲ تا جوک جنسی باحال بفرست که خودت از اجراش بر بیای

۱۳_ با انرژی باش و خونه رو مرتب و خوش بو نگه دار

۱۴_ موهاتو یه ماه فر کن یه ماه لخت کن یه مدت ببند و جمع کن . یه مدت باز بذار . رنگ های مختلف رو امتحان کن . ادامه در اظهار نظر اول

۱۵. ببین عزیزم در مقابل همسرت کاملا بی حیا باش . هر بار رفت حموم سر غذا هم بودی زود برو تو حموم و با کف بدنش ماساژ بده

۱۶_ ببین با جملات بازی کن و س ... ترینش و بهش بگو

۱۷_ حیا رو در مقابل نامحرم داشته باش در مقابل شوهرکاملا بی حیا

۱۸_ روغن بچه بخر و بگو یالا لخت شو از کمر آروم دستت و چرب کن و از سر شونه هاش بکش با کف دست تا نوک انگشتاش

۱۹_ بتونی شوهرت و مرید کنی بقیه کارا حل میشه

۲۰_ کلا خانمها یقین بدونن علت اصلی بدخلقی و ... شوهرا در خجالت زن ها در خلوتشون نهفته هست  و نداشتن عشوه و ریز کارای زنانه

مردا اینار و خوب میفهمن

جای این همه زحمت اعتماد به نفس داشته باش و. خودت باش هرکس خود واقعیتو خواست غیر ممکنه ولت کنه بره مرید چیه ادم دوست میخواد

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جای این همه زحمت اعتماد به نفس داشته باش و. خودت باش هرکس خود واقعیتو خواست غیر ممکنه ولت کنه بره مر ...

متن رو خوندم حس کردم داره راجع به ی عروسک جنسی صحبت میکنه که مدام فکر کنه چکاری شوهرش رو خوشحال میکنه😓

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

من کلااین کارورومیکنم ولی بیشتر بخاطردل خودم 

اون روزآرایش کردم لباس جذب بلندشدرفت سرکار☹

پیام دادم معلوم نبود ک نیازدارم ☹

گفت ک ببخشیدفک کردم مثل همیشه خودتوتحویل گرفتی وریلکس کردی🤣🤣🤣🤣🤣

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿
2738
2706