2726

سلام دوستان کی بیدار کی بیندار؟؟؟؟؟   

خب عزیزی که تا این وقت شب گوشی بدستی حداقل شکم گشنه نخواب   برای کسایی که مثل من تو این قرنطینه شبا بیدارن ورزا خواب، طرز تهیه یک صبحونه آسون و خوشمزه رو براتون مینویسم که حداقل با شکم گشنه نخوابید.

مواد لازم برای تهیه یک صبحونه پر انرژی برای 3 نفر

• پنیر خامه ای = 1 بسته
  • نان ساندویچی یا برگر = به تعداد
  • کره = 1 قاشق غذاخوری
  • تخم مرغ = 3 عدد
  • نمک ، فلفل و زردچوبه = به مقدار لازم
  • پنیر ورقه ای (چدار، گودا، پارمزان، پروسس پیتزایی)

طرز تهیه یک صبحانه ساده و خوشمزه

خب دوستان عزیز ابتدا یک تابه رو روی حرارت متوسط شعله های گاز قرار بدید تا خوب داغ بشه بعد نان ها را داخلش بچینید تا تست بشن وقتی که خوب طلایی شدن باید آنها را از تابه خارج کنید و پنیر خامه ای به هر طرفی که دوست دارین بزنین (من لبنه زدم چون کم چرب تره).

کره را داخل ماهیتابه ریخته و تخم مرغ ها را داخل آن بکشنید و ادیویه ها را اضافه کنید بعد از اینکه پخت باید پنیر ورقه ای را روش بذارید و کمی صبر کنید تا ذوب شن بعد با لیسه تخم مرغ ها را بردارید و بر روی نونای تست شده بگذارید.

اگه تخمرغ ها عسلی بشه که خیلی خوبه اما بخاطر این ویروس ناشناخته بذارید خوب بپزه و سفت بشه راستی نون شیرین باشه خیلی بهتر میشه، مثلا نونای برگر مک دونالد، کوچیک ‌و شیرین.

من جو از اینا که باهاش سوپ درست میکنی 

و کشمش و گردو و ماست و سیب یا پرتقالو با هم قاطی میکنم 

و نوش جان میکنم 

هم سریعه هم مقوی و البته سبک هم هست 

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشمزس!؟

❌من واسم عشقت مرد💔 ❌من واسم خنده مرد💔❌ روز خوش ندیدم بعد تو💔❌من فقط صفر و صدم حد وسطم مرد💔❌من واسم رفیق مرد💔❌قلبم شد قبرستون وقتی کندم توش قبرتو💔❌یه روح شدم من به کل💔❌دستات دیگه دستای قدیم نی💔❌میده بوی غریبه ها رو💔دلم راه رفتنو میخاد....کنارت شب چقد خوبه...یه دل دارم توی سینه همون واس تو میکوبه...دلم موی تو رو میخاد...دلم روی تو میخاد....دلم بوی تورو میخاد😓.....هرکی دره شه سه دره... امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...گومبه مه یار بازیگره...هنوزم بهترین پسر تو این شهری تو.... هنوزم دلم میخاد اون لبای لعنتی تو هنوزم بهترین هدیه ی طبیعی تو هنوزم نفهمیدم چرا باهام قهری تو..هنو هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم منم هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم.در واقع بهشت وسط جهنم میدونی بذر رو کاشت....تماشای تو در واقع تماشای بهشته....در واقع بدن تو دستات خودش خانواده کشور و عشقه شدی جام جهانی وسط خونم شدی تنها انرژی که باهاش زنده بمونم در واقع من اصن عاشق اینم با تو توی زندون بمونم....منو دور از همه شهر و مردم کن...❌خَلآص❌

استارتر تاپیکاتون چقدر مفیده ممنون😍

فقط یه سوال، مطالب رو خودتون میزارید؟

عکسا چی؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁