2737
2734
عنوان

پریود کم

123 بازدید | 24 پست

سه روز لکه بینی دارم دو روز پریود میشم که فقط روز اولش یکم زیاده روز دوم خیلی کم

قبلا اینجوری نبودم.میترسم کم کم پریودم قطع بشه .چیکار بابد کنم ؟کسی تجربه ای داره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم همینجوریم یه مدته چند روز اول لکه بینی دارم بعدشم نهایتش یکی دو روز بعدم تموم میشه قبلا اینجوری نبودم یعنی خطرناکه؟ 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2738
منم همینجوریم یه مدته چند روز اول لکه بینی دارم بعدشم نهایتش یکی دو روز بعدم تموم میشه قبلا اینجوری ...

نمیدونم اخه مادرم زود یائسه شد.میترسم منم بشم هنوز بچه هم نیاوردم

نمیدونم اخه مادرم زود یائسه شد.میترسم منم بشم هنوز بچه هم نیاوردم

وای خدا نکنه ترسیدم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
واااای خدایا من از دست پریود زیااااااااد عاجز شدم. شاید مال شما اومده برا من❌ اسفند ۱۸ روز پری بود ...

من ۲۵ روز هم بودم دکتر رفتم میگه طبیعیه😐😐😐😐🎈😒😒😒

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈
2706