2733
2734
عنوان

شوهرم فهمید دوست پسر سابقمو😢

102538 بازدید | 110 پست

اونایی که دیشب تاپیکمو خوندن میدونن

دوست پسر سابقم چند وقتیه زنگ میزنه پی ام میده 

من بلاکش میکنم از شماره های مختلف 

منم از ترسم وقتی شوهرم هست پیشم گوشیمو خاموش میکنم 

ولی امان از دست این دخترم که امروز باعث شد شوهرم خیلی عصبی بشه و زد تو گوشم😔

دخترم گریه گریه که گوشی و بده بازی کنم 

گوشی باباش و نمیگیره 

منم گفتم نه انقدر جیغ زد شوهرم گفت خب گوشی و بده بازی کنه دادم دست دخترم یه جوری من بدشانسم گوشی زنگ خورد من جواب دادم گفتم الو الو که مثلا صدا نمیاد قطع کردم دوباره زنگ زد شوهرم شک کرد گفت بده من جواب بدم شاید مزاحم یعنی رنگم یه جوری پریده بود داشتم سکته میکردم شوهرم برداشت ولی هیچی نگفت اونم هیچی نگفته بود قطع کرد پشت سرش پیام داد شوهرت پیشته چرا با من اینجوری میکنی

اینو شوهرم خوند قیامت کرد گفت چون حامله ای وگرنه میکشتمت بچه ها من هیچ کاری نکردم انقدر براش قسم خوردم گفتم از هر جا بلاک میکنم زنگ میزنه چیکار کنم گفت بچه به دنیا بیاد باید بری 

اینم بگم شوهرم خیلی بهم خیانت کرده و زندگیمون رو هواست 

ولی من گناهی نکردم که اینجوری باهام رفتار بشه چیکار کنم 😔😔😔😔😔

کاش از اول بهش میگفتی. بگو برو پرینت بگیر بفهمی چی به چیه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نفهمیدم‌تو بچه داری بعد الان بعد اینهمه سال دوست پسرت میزنگه مگه تا الان شوهرت گوشی تو نمیدید

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

خب گوشیو میزاشتی حالت پرواز میدادی دست دخترت  برااینکه شوهرت خیالش راحت شه بگو بریم شکایت کنیم من ریگی به کفشم نیس یا خطت رو عوض کن و خلاص

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
من نفهمیدم‌تو بچه داری بعد الان بعد اینهمه سال دوست پسرت میزنگه مگه تا الان شوهرت گوشی تو نمیدید

یه مدت کوتاه زنگ میزنه کمتر از یک ماه 

شوهرم گوشیمو میدید من ترسی نداشتم چون کاری نمیکنم 

الانم کاری نکردم ولی باور نمیکنه 

2706