2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا واقعا یکیشونو دوست داره و اون یکی رو نه؟ گناه داره طفلی

چون یکیش شبیه عممه یکیش شبیه شوهرعمم 😐بابامم با شوهرعمم اوکی نیس.. ولی اره گناه  داره طفلی بچه  🤦‍♀️

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

[QUOTE=131264851]بگو قبول مال شما  بگو ولی قانون غیر ازین میگه[/QUOTچیزی جوابشونو نمیدم ولی ته دلم میگم برین دعا کنین بچم چیزیش نشه دست شما وگرنه بهتون نشون میدم بچه برا کی هست! 

اگر بخوام جوابشونو بدم باید همش درحال جرو بحث باشم...کلا زیاد اهل دخالت و طعنه و...

خداروشکر یه مدته دوریم... دیر ب دیر میبینیم همو

2720
نهایت بیشعوری طرف رو نشون میده... جای زخم حرفشون رو دلم مونده...

منم دخترم دو دفعه عصبانی شد داد کشید.سه سالشه.مادرشوهرم میگه واه واه عصبانیت کشیده به شما.بعد جالبه خودش و پسراش 24 ساعته با داد و دعوا باهم حرف می. پسر بزرگ که انقدر عصبانی دوتا زن طلاق داده..با کوچیکه نمیشه حرف زد.چایی کمرنگ باشه آبروریزی راه میندازه

خدایا ناامیدم نزار
2714

شوهرم اونقد بچه ندیده بود ک اجازه نمیداد بگن بالای چشمش ابرو هست...بزرگتر ک شد خرجش میکردیم واسه کلاس و تفریحش پدر شوهرم ب مرز دق کردن میرسید...ولی مادرشوهرم نه...هیچوقت چیزی نمیگفت

منم دخترم دو دفعه عصبانی شد داد کشید.سه سالشه.مادرشوهرم میگه واه واه عصبانیت کشیده به شما.بعد جالبه ...

همینجورین خانواده همسر منم... کوچکترین نقطه ضعف دخترمو میگن به تو رفته... ولی این حرفا در مقابل کارای دیگشون اینقدر ناچیزه ک اصلا برام مهم نیست... فقط میگم به خودم ک خداکنه بمن رفته باشن

منم دخترم دو دفعه عصبانی شد داد کشید.سه سالشه.مادرشوهرم میگه واه واه عصبانیت کشیده به شما.بعد جالبه ...

خب میگفتین اره واقعا من نمیتونم درکمال ارامش و بدون داد بچه بزرگ کنم..درست مثل شما...با ی خنده ی ریییییز

خب میگفتین اره واقعا من نمیتونم درکمال ارامش و بدون داد بچه بزرگ کنم..درست مثل شما...با ی خنده ی ریی ...

.من اصلا چون انتظار این حرف و نداشتم جواب پیدا نکردم بدم

خدایا ناامیدم نزار
ولی چیزی ک خیلی ناراحتم کرد... همیشه میگن اگر بچهات رو پیش ما گذاشتی و اتفاقی براشون افتاد حق گله ند ...

این مادر شوهرا چقد نادونن نمیدونن اخرش این نوه هه بزرگ شه اصلا اینارو یه حساب نمیاره میره پی زن وزندگیو بچه