2726
عنوان

کی زندگیش مثل من انقدر نامعلومه🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 65 پست

اول برو مشاوره عزیزم حرف بزن نذار چیزی تو دلت بمونه ازاین ب بعد 

دوم خودت رو دیگ سرزنش نکن گذشته هیچوقت تغییر نخواهد کرد پس باتکرارش بیشتر عصبی میشی 

واقعا بخاد ازش ک درست بشه میگم ک مشاوره واقعا ب حالت و اون کمک میکنه توی این شرایط خام نباش و حامله نشو ک بگی دلت با بچت گرم بشه بدترین اشتباعه بیشتر وقت بذار براخودت صبورباش روی آرامش و چیزایی ک دوست داری کار کن 

🕯🐨🌱♻️

خواهش میکنم بچه دار نشو،التماس میکنم بچه دار نشو

وقتی الان که سه سال گذشته وضعیت زندگیت اینه،ده سال دیگه عادی تر و بدتر میشه پس خواهش میکنم بچه دار نشو وگرنه بالاجبار پاگیر این زندگی میشی و دیگه روی خوشبختی رو هم نمیتونی ببینی

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم یه جورایی مث توام با فرق اینکه ‌‌وهرم خیلی سعی میکنه خودشو بهتر کنه و قید خانواده داغ ...

عزیزم تو ۱۰ هیچ جلوتر از منی

چون شوهر من عیب و ایراد خانوادش براش افتخاره

کلا خانوادگی خیلی پرو هستن

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!
2728

ی لینک میزارم برو بخووونhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3880881/کارهایی-ک-هرخانومی-باید-برای-استحکام-روابط-زناشویی-اش-انجام-دهد?postId=130418758

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟
فهمیده میخوای بری بچه میخوای پا بندت کنه الان طلاق بگیری بهتره تا دوسال بعد با بچه طلاق بگیری

توروخدا کسی ک انقد داغون انقد راحت تجویز طلاق ندید مگه به این راحتی طلاق بچه های نی نی سایت خودشون هفت دستی چسبیدن ب شورای عتیقه تر از ش. ه ای ما تا یه تایگیک میزنی میگن برو طلاق بگیر. طلاقم مقدمات میخاد شرایط میخاد آمادگی روحی روانی میخاد بخدا آدم داغون میشه میشنوه این کلمه رو مخصوصا کسی ک روحیه اش ب اندازه کافی داغونه 

استارتر تو هم مشاوره برو اینجا عطسه کنی میگن فردا میمیری 

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 
عزیزدلم وقتی تو زندگیت احساس خوشبختی نمیکنی و بچه هم نداری خب چرا جدا نمیشی؟

میترسم عزیزم

از جدایی میترسم

از بعد از جدایی میترسم

از نگاه های سنگین مردم 

از حرفاشون

از قبول شکستم و خیلی چیزای دیگه

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

الان شوهرت هیچ مشکلی نداره خوبیاشو ببین قید همه اونایی که باعث افسردگیت شدن و زندگیتو باهاش مقایسه کردی یا شوهرتو مسخره کردن بزن

یه کم‌به زندگیت برس چون شوهرت مشکل جدی ای نداره یه ادم عادیه ولی بقیه باعث شدن دید تو عوض بشه زندگیت از چشمت بیوفته

جدا بشی اون ادم ایده الت میاد باهات ازدواج میکنه؟

به جا این کارا وقتت بذار سر اینکه شوهرتو تبدیل کنی به ادم ایده الت

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
خداوکیلی؟ من حال روحیم خیلی خرابه

اگه واقعا دوسش داری برای زندگیت بجنگ .با ارامش بهش بگو من دوستم اینطورتیپ بزنی و ... شوهر منم خیلی به خودش نمیرسه ولی من تمام تلاشم رو میکنم که همیشه تمیز و باعطر باشه.یعنی همیشه وقتی مهمونی بریم از یکی دو ساعت لباس هاشو کلا عوض میکنم اتو کشی و ست میکنم و اگه بتونم ختما میفرستمش حموم وقتی هم میخوای وارد مهمونی بشیم ادکلنشو میزنم .البته گاهی میگه بیخیال تیپم خوبع بیخیال ولی من همیشه سعی میکنم لباساشو خودم انتخاب کنم تو خرید.

وقتی میگی نمیخوام ازش بچه داشته باشم معلومه که دیگه نمیخوای باهاش زندگی کنی. اگه الان اینجوری بعدا بدتر هم میشی. پس به نظرم جای اینکه یه بچه رو هم بدبخت کنید جدا شید. نظر شخصیمه. تفاهم تو زندگی خیلی مهمه که شما ندارید. به نظرم خودتونو عذاب ندید

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
میترسم عزیزم از جدایی میترسم از بعد از جدایی میترسم از نگاه های سنگین مردم  از حرفاشون از ...

اسی چند سالته؟

تحصیلات و کار یا هنری داری؟

استقلال مالی چی؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2706