2737
2734
عنوان

از بین بردن منافذ باز صورت

19747 بازدید | 45 پست

من پوست صورتم منافذ باز زیادی داره ،همیشه هم جوش داره صورتم،نه خیلی زیاد و وحشتناک اما خب هست دیگه

خدایی زیاد نمیرسم به پوستم در حد شست و شوی روزانه،آرایشم زیاد نمیکنم

اما دیگه زیادی موست پرتغالی شده صورتم برای بسته شدن منافذ راه حل امتحان شده میخوام

رفیقم بود 

هرکی میدونه منم لایک کنه

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برا جرم صورتت و چربی پوستته هرشب قبل خواب یه پنبه رو به گلاب آغشته کن و بزن ب پوستت حداقل یک ماه ا ...

حتما امتحان میکنم

اگه جواب برپده هر شب قبل خواب دعات میکنم

رفیقم بود 

سلام دوست عزیز شما میتوین از محصولات اموس وان استفاده کنید من از مشاورین هستم به شما مشاوره رایگان پوست و مو میدیم و محصول مورد نظر معرفی میکنیم به پیج اینستا amous127سربزنین یا به این شماره پیام بدین واتساپ ۰۹۳۶۹۸۰۴۹۶۸

2738
  سلام دوست عزیز شما میتوین از محصولات اموس وان استفاده کنید من از مشاورین هستم به شما مش ...

آیا تضمینی هست برای جواب گرفتن؟؟

والا از یه پیج یه سفارش دادم برا منافذ جواب نگرفتم وقتیدهم گفتم متهم شدم به تهمت و دروغ گویی بلاکمم کردن

رفیقم بود 
آیا تضمینی هست برای جواب گرفتن؟؟ والا از یه پیج یه سفارش دادم برا منافذ جواب نگرفتم وقتیدهم گفتم مت ...

تو به من اعتماد کن اینا رو بزن

ماسک خونگی هم خواسی بگو طرز تهیه شو بهت بدم درست کن

من خودمم همینجوری بودم دارم خودمو درمان میکنم

چه ماسک‌های، لطفا بگید

سدر و ماست

اگه چربه پوستتون سدر و آبلیمو

نشاسته و ختمی و آب

آرد نخودچی۳ ق غ+۱ق غ ماست +۱ق غ شیر +قهوه+زردچوبه+آبلیمو ۴یا۵ قطره

خمیرش مثه حالت خمیر شیرینی نخودچی بشه.اگه خیلی سفت بود بهش ماست اضافه کنین.این حالت اسکراب داره

زردچوبه و ماست

زردچوبه و عسل

روغن نارگیل

روغن ویتامینe

اینا هر کدوم یه ماسکه

بازم بگم؟

تو به من اعتماد کن اینا رو بزن ماسک خونگی هم خواسی بگو طرز تهیه شو بهت بدم درست کن من خودمم همینجو ...

چشمم ترسیده،اون پیج هم ده تا عکس داد این مامانمه این خودمم این فلانه ببین فرقو،گوشیم درست سه پیام میدم واتساپ،ببینم چه میکنی خواهر

رفیقم بود 
2706