2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی خوابه بگیر جلوس صورتش

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
چرا شما خانم ها روی قفل گوشی حساس هستین؟  مگه چیز عجیبی هست قفل کردن گوشی که سریع جبه میگیرید ...

لابد یه چیزی هست 😏

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738
چرا شما خانم ها روی قفل گوشی حساس هستین؟  مگه چیز عجیبی هست قفل کردن گوشی که سریع جبه میگیرید ...

وقتی ک ده بار میزنه زیر حرفش و خیانت میکنه خوش بین باشم؟😑😑

اللهی شکککرت

آخه مردا اگه خیانت میکنن رمز میزارن از نظر من اینطوریه منم رمز گوشی شوهرمو نمی‌دونم وبهش هم نگفتم رمزشوبده 

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم
هیچی نیست مطمن باشید 

😐😑😐😑😐😑🤨

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706