2726
عنوان

زن داداش دارم انگار هوو دارم

981 بازدید | 33 پست

بچه ها زن داداشم خیلی عذابم میده باهاش رابطم کمه ولی خیلی سرش تو زندگیمه و همش مقایسه میکنه زندگیش رو با من .با اینکه مشکلاتی که من داشتم خیلی زیاد بوده و هست .. 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

فوق العاده حسوده دیونم کرده نمیتونم مسافرت برم زندگی رو به داداش و خانوادم زهر میکنه کلی قهر و غرغر .بچه اون نارس دنیا اومده شبانه روز بچه منو میبینه غیر ممکنه چیزی نگه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

.حتی شیر خوردن بچم هم توجه داره شیرم خشک کرده میگه بچه مردم شیر میگیرن نه بچه من. شوهرای مردم دور زنشون میگردن نه شوهر من .همش شوهرم رو با داداشم مقایسه میکنه. در صورتی که خودشون هم میگردن میپوشن لباسای خوب و طلا میخرن کسی کارشون نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخدا زن داداشه منه این😐😐😐😐😐😐

کافیه یه مانتو بخرم برادرمو میبره بازار چندتا مانتو میخره فوری هم زنگ میزنه که رفتم چی خریدم 

انگاری من چشم ندارم که لباس بخره 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

بهترین کار مدارا هست بگذرید و سعی کنید همه چی زندگیتون کسی متوجه نشه اگه بنده خدا بچش نارس به دنیا اومده که بیشتر باهاش مدارا کنید 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
بخدا زن داداشه منه این😐😐😐😐😐😐 کافیه یه مانتو بخرم برادرمو میبره بازار چندتا مانتو میخره فوری ه ...

زنگ نمیزنه که .کسی خبر دار نمیشه چیکار میکنه ولی زوم کرده رو زندگی من 

اوه. 

الان توو ی تاپیکی هم میگفتی خواهرشوهرم لختی میگرده جلو شوهرم ک اذیت کنه و فلان

عروستم ک اینطور

یکم خودت حساس نیستی!! ؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
با هیچی کار ندارم مامانم همیشه میگه جلو هیچکی بچه شیر نده حسودی میکنن

من یکساعت شیر میدوشیدم تموم نمی شد الان بچه م نه شیر خشک میخوره شیر خودمم خیلی خیلی کم شده سیر نمیشه دیونه م کرده 

قطع رابطه باهاش کن

نه خانوم راستش این اصلا درست نیست قطع رحم گناهه و آیه قرآن داریم که از رحمت خدا به دور است.

ان شاءالله آشتی باشیم باهم 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
زنگ نمیزنه که .کسی خبر دار نمیشه چیکار میکنه ولی زوم کرده رو زندگی من 

سعی کن باهاش رفت و آمد نداشته باشی 

محدود کن روابطتون رو

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2706