2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب من زنگ زده بود گفته بود بیا ببینمت دلم برا دلقک بازیات تنگ شده 

ینی میخوام بگم وقتی همتون با دلبریاتون دل بردید گویا من با دلقک بازی اینکارو کردم

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2728

تروخدا مسخرم نکنید.از وقتی حامله شدم بش میگم.بابایییییییی

بش میگم.اگه به اون یکی بچت بیشتر از من محبت کنی تونت پارس😁😁😁😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

۲۴ ساعته از سر و کول بابام میکشم بالا 

دماغشو میکشم 

گازش میگیرم 

موهاشو میریزم بهم 

لپاشو میکشم 

هی ماچش میکنم

اینم از دلبری های یک دختر در خانه پدری😌💙

هنوز واسه نامزدم دلبری خاصی نکردم😹

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
به نام خدا مجرد درانتظاره آشتی با یار  دیگ نمیدونم چیکار کنم آشتی کنه خیلی اوضاع بدی دارم هم ...

😂😂

همینطور ولی من بیچاره بابد از پسر عموم ناز کشی کنم هر 5دقیقه بهش یشعر عاشقانه میفرستم امشب بهم پیام داد جان مادرت بکش بیرون از من رل نمیزنم باهات

هیچی هر موقع ی چیزی میخام لوس میشم عجگم نفسم دولت بگلدم من ک خانوم ناز تو ام🤣🤣😁😁😁

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
ب من زنگ زده بود گفته بود بیا ببینمت دلم برا دلقک بازیات تنگ شده  ینی میخوام بگم وقتی همتون با ...

شوهر من از دلقک بازیای من تو دوستیمون فیلمم داره نامرد😒😒😒

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
تروخدا مسخرم نکنید.از وقتی حامله شدم بش میگم.بابایییییییی بش میگم.اگه به اون یکی بچت بیشتر از من مح ...

من که نامزدم از الان بهش میگم ...تو ک جای خود داری...البته نه با این شدت ...با نرمی و ملاطفت

2706