2726
عنوان

مراقبت از پوست و مو.. تجربه هاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 79 پست
درطول روز پوست درمعرض الودگی هوا اشعه های افتاب  و... قرار میگیرع هر فردی باید مراقبت ها لازم ر ...

میشه حالا ریز تر هم توضیح بدین برامون ک چه کارایی انجام بدیم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چههه خبرهههه... شوهرم اقبل عید موهاش کوتاه نکرده اینقدر نشدن ک

قبل عید تا بالای ابرو کوتاه کردم

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

منم ۱۹سالمه

ژل شوینده صورت،کرم ابرسان،کرم دور چشم،ابرسان لب،تونر

ماسک های طبیعی زیاد میذارم

موهامم هفته ای دوبار روغن میزنم،با آب داغ اصلا آب نمیکشم،سشوار و اتو اصلا استفاده نمیکنم،البته ی بار کراتین انجام دادم،ماسک داخل حمام و بعد از حمام استفاده میکنم

دیگ چیزی یادم نمیاد🤔🤔

2728
من صورتمو دو بار در روز با شامپو بچه میشورم شبام گلاب میزنم  قرص هِرویت میخورم برای تقویت مو

قرص هرویت چه تا ثیری رو موهات داشته

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
بخداماسکش حررررف نداره امتحان کنین

جای ابله چی میره؟ قهوه ای رنگش 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
میشه حالا ریز تر هم توضیح بدین برامون ک چه کارایی انجام بدیم 

ببین هرکسی به ژل شستوی صورت مرطوب کنندوتونیک وابرسان و ضدافتاب خوب نیاز داره.که متناسب با پوست وطبعش 

خوب من کلیش گفتم حالا بستکی داره به هرشخصی که مشکل پوستی داره یانه 

نوع پوست 

وفاکتورهای دیگه 

آبرسان زیاد استفاده کردم، آخرین بارم کامان رفتم، خیلی تاثیر نداشت، این چه جوریه؟

از کامان بهتره ..

یه پیج هست اینستا اسمش هست seti_show فک کنم

الان من پاک کردم . اگه پیداش کردی برو ببین محصولاتشو اصله 

چیزیم الکی نخر راجبش تحقیق کن 

برای جوشات یه راه خوب ... ازمایش بده سونوگرافی برو مطمئن شی سالمی بعد یه ژل شست و شو بگیر اگه ارزون ولی خوب میخوای olivexخوبه .. اگه تا ۱۰۰و خورده ای میتونی بخری ویشی بخر 

کرم پودرای فیک نزن جاش ضد افتاب رنگی خوب بخر 

پیج بیوتی پلاسم واسه یه دکتره چیزای خوب معرفی میکنه

اگه اصافه وزن داری حتی یه کیلو لاغر کن ابم خیلی بخورر پوستت خیلی بهتر میشه هی میوه بخور سبزی بخور

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
چرا .. بادیشاپ رو میتونی راجبش سرچ بزنی

اگه موهات مرتب با شونه چوبی شونه بزنی موهات موخوره نمیگیرن... دیگه مارک شونه فرق نداره فقط اون شونه چوبی باید خوب باشه ازین مسخره ها نباشه ک موها رو تیکه تیکه کنه و زبر باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706