2726
عنوان

مراقبت از پوست و مو.. تجربه هاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 79 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شونه چوبی خریدم 8 هزارتومن... برس هم داشت 32 تومن

بادیشاپ ۱۵۰تومنه 😐تو اف نهایتا۱۰۰

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2728
قیمتش چنده

سوگند# _مو رو داخل اینستا سرچ کل کلی مطلب درمورد مراقبت از مو برات میاد برو توی پیجش

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
قرص بیوتینو من  خریدم ۱۵ تومن ۲۰ تا دونه گرون نیست که

میخواستم بگم هیرتامین گفتم بیوتین 

چون قبل اینجا ی تاپیک بودم چون خانومه لباس گرون خریده بود همه ریختن سرش دیگه من گفتم قیمت دونه ایه این قرصو اصلشو بگم منم ترور میشم🌸😁

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

این مدت آرایشگاه ها بسته اس من موهام داره میرسه روی شونم 

الان تا زیر لبم رسیده

خانوما چجوری مو بلند تحمل میکنن

روانی شدم

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
پوستم که داغون شده، همش جوش میزنم و جاشونم می مونه، اصلا طراوت نداره مختلطه، موهامم که دیگه چیزی ازش ...

ابرسان نیتروژنا بخر کپسول داره توش از اون 

از جای معتبر فقط 

بادیشاپ ۱۵۰تومنه 😐تو اف نهایتا۱۰۰

مارکش ک فرق نداره مهم چوبی بودنشه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خیلی دلم میخواد یه پوست سفت و صاف داشته باشم:/ برا سفت شدنش باید با آب سرد همیشه بشوریم یا دوش بگیر ...

من با آب سرد میشورم صورتم خوبه سفت بودنش به نظر خودم

این مدت آرایشگاه ها بسته اس من موهام داره میرسه روی شونم  الان تا زیر لبم رسیده خانوما چجو ...

چههه خبرهههه... شوهرم اقبل عید موهاش کوتاه نکرده اینقدر نشدن ک

درطول روز پوست درمعرض الودگی هوا اشعه های افتاب  و... قرار میگیرع هر فردی باید مراقبت ها لازم روزانه انجام بده  حتی اگرپوستش خیلی خوب باشه تااز اسیب های پوستی مثل چروک ،جوش ،منافذ باز و... جلوگیری کنی

مراقب از پوست درکل چهار مرحله داره

مرحله اول پاکسازی :به معنی حذف الودگی ،عرق ،سبوم ومواد ارایشی از پوست

مقاوم سازی:استفاده از تونر وظیفه تونرتنظیم PH،

مراقبت ودرمان :مرطوب کننده که تمام پوست ها چرب و خشک ومختلط بهش نیاز دارند

محافظت استفاده از کرم ضد افتاب مناسب شرایط ومحیطتون

2706