2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شب نیمه شعبان شب احیاست, باید باشبهای احیا دیگر فرق کند باید شب استغفارباشد از آن جهت که خودمان مانع ظهور شدیم و باید استغفار بسیار کنیم*

بیاید تو این شب فقط یک چیز بخواهیم همان چیز که اصل هست و حلال مشکلات است, 

شناخت امام زمان درهرعصر یک هدیه الهیه ,خداوند به هرکسی این هدیه رو نمیده وفضل الهی یؤتیه مَن یَشاء 

خواستن تو موثره ک خداوند بهت این هدیه رو بده هرکس بخواد و بره دنبالش خدا بهش میده وهرکس نخواهد خدا بهش نمیده 

مَن ماتَ ولَم یَعرف امام زمانه ماتَ میتة جاهلیه واین آیه مورد وفاق اهل سنت وشیعه هست 

دردعای عهد میگیم وبَیعةلَه فی عُنُقه بیعتی ک برگردن من است *

توی عصری زندگی میکنیم ک قبول دارم واقعاسخته حفظ دین مثل نگه داشتن آتش کف دست هست شما میتونی بری بشینی پای ماهواره ,بچرخی تو شبکه های مجازی ولی میخای بشینی برای استغفار و مناجات بت امامت, 

میپذیرم ک 300سال پیش محرک هاکمتر بوده اند و نگه داشتن دین آسانتر, اگر سخت هست ولی نتیجش هم بسیار شیرینه *

حَبقوق نبی 2500سال پیش گریه میکرده و ضجه میزده میگفته وعجل فرجهم همین وعجل فرجهم بعداز صلوات رو حَبقوق نبی ع گذاشتند بهش میگفتند نبی خدا شما چرا ؟شما که تا آن زمان نیستید میفرمایند درسته من در آن زمان نیستم اما میخواهم نامم در بین منتظران مهدی باشد ببینید منتظران چه مقام و پاداشی دارند *

ما در عصر جاهلیت مدرن زندگی میکنیم 

سقط جنین, خون وخونریزی بر سر تعصب ب یک تیم فوتبال, فَحشا تمام دنیا را گرفته, جنگ, تَفاخر ک اصلش همینجاست تعویض خونه وماشین ,طرف یروز بیاد تو خیابون کمتر نگاهش کنن میگه تیپم تکراری شده میره کلا تیپش عوض میکنه اگر فهمیدی این دنیا اذیتت میکنه اگر فهمیدی تو عصر جاهلیتی یعنی مُضطَر شدی اقا میاد جالب اینجاست که اینا میشه فرهنگ, 

دراین جاهلیت انسان قَسی القلب میشه براش عادت میشه این وضعیت *

قران میگه انقدر مضطرتون میکنم ک متوجه نبود امام بشوید, جنگ سیل زلزله زیاد میشود میفرمایند بعضی ها درحال اضطرار هم متوجه نمیشونداینان کسانی هستند ک شیطان اعمالشان را تزئین کرده برایشان, خداوند میفرمایند گرفتارش کردم ک بیاد سمت من ولی میره سمت دیگه!!!! بنی اسرائیل چرا وقتی عذاب کردیم سمت ما نیامدند تضرع کنند چون قسی القلب شده بودندوشیطان کارشان را برایشان زینت داده بود در اضطرار مردم دو دسته میشوند1:به سمت ما می ایند 

2:ب سمت ما نمی آیند واین دسته هم در دنیا ضرر کرده اند و هم در آخرت 

عزیزم چه خوب که میخوای کار فرهنگی انجام بدی و چه موضوع خوبی نکته ای که وجود داره این هس که این شیوه ...

ممنونم گلم, من مطالب مفید رو مینویسم عزیزم ویس هایی ک خلاصه نویسی میکنم بالای ی الی دوساعت هستن, اگر کوتاهتر بنویسم ممکنه سودمند نباشه 

شما درست میفرمایید متاسفانه اکثرا وقت نمیزارن برای شناخت امام حَی و حاضرشون اما باید وقت گذاست من بعنوان منتظر ظهور باید قدمی بردارم اینجااگر یکنفر دلش تکون بخوره بیاد سمت امام یا ی صلوات بفرسته برای من کافیه و شاکر خداوندم 

🌺🌺🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺🌺🌺

🌟سلام دوستان خوبم 

به گروه منتظران مهدی ع خوش آمدید 🌟

🌸به لطف خدا وامام زمان ع ما تصمیم گرفتیم 

این گروه رو تشکیل بدیم باشد که مورد رضایت خدا و صاحب الزمان ع قرار بگیره 🤲🏻🌸

🌸تصمیم داریم ویس ها و مطالب مفید از اساتید برجسته که با توجه به آیات و روایات و احادیث معتبر  مسئله امامت ولی عصر ع و دوره آخر زمان را بررسی میکنند مکتوب  ونوت برداری کنیم 

وبرای استفاده در اختیار عزیزان قراردهیم 🌺

🌹برای دسترسی و استفاده مفیدتر شما عزیزان گروه قفل میباشد 🌹

🌹هر نکته مفید و پیشنهادی دارید میتونید با ادمین هادرمیان بگذارید 🌹

🌹کلیه مطالب از اساتید برجسته میباشند 🌹

🌟برچهره ی دلربای مهدی ع