2703
2553

سلام, خدا بهم لطف کرده من اینجا خلاصه نویسی میخام بکنم ویس هایی رو ک درمورد امام زمان ع هستن, ویس های استاد پناهیان استادرائفی پور, ب خدا که این دنیا گذراست و از این دنیا باید استفاده کنیم برای آبادی اون دنیا, عزیزانم تاپیگ رو قفل میکنم ک فقط مطالب مفید اینجا باشن, خوبان هرروز یا یکروز درمیون خلاصه ویس رو مینویسم اگر کسی مرد و امام زمان خود رانشناخت ب مرگ جاهلیت مرده و اول باید دل امامت رو بدست بیاری ترک کنی دروغ تهمت فساد زِنا بدحجابی بی بندوباری دل شکستن و نمازت بشه نماز اول وقت بشه نور و بره بالا,اینجااگر یگنفر قلبش تکون بخوره برای من کافیه ممنونم از وقتی ک میزارید ومیخونید 

سرمون توی آخور زندگی گرمه, مجذوب دنیاشدیم پول دربیاریم و صبح تاشب و خرج کنیم سفر عشق حال, زندگی ها روتین صبح تاشب,شب تا صبح دقیقا مثل انسانهای اولیه ک صبح پامیشدن میرفتن شکار, ولی با ی تفاوت دیگه شکارنمیریم میریم کار میکنیم همون پول میدیم گوشت و میخوریم *

اسممون انسان خدا ب شیطان گفت سجده کن براش ,شیطان قبول نکرد و گفت نه من فقط تو رو ب یگانگی قبول دارم ما هم شدیم شیطان میگیم خدا یکیه معاد و همه رو هم قبول داریم تازه شیطان اوضاعش ازماخیلی بهتره اون ی سجدش 2هزارسال طول کشید ما چی !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسیکه بمیره وامام زمان خودش رو نشناسه ب مرگ اعراب جاهلی مرده! 

شناخت امام دو راه داره یکی شأن امام و دیگری شخص امام 

شأن امام مهربان بخشنده راستگو 

شخص امام ک همون ظاهر امام و اینکه امام به تمام لهجه و زبان ها میتواند سخن بگوید 

شب قدر شب نوشتن سرنوشت هرانسانیه خداوند ب یعقوب پیامبرگفت زمانی برادران یوسف رو خواهم بخشید ک تو برایشان استغفارکنی 

ما خواهش دعا و حاجتمان راب درگاه امام زمان ع میبریم وایشان واسطه اجابت میشن بین ما و خداوند, 

خداوند ب عیسی گفت بأذن من (بااجازه واراده من این گل رو تبدیل ب پرنده کن )

پس امام زمان بأذن الله واسطه اجابت دعای ماست معجزه پیامبران ب خواست خداوند بوده 

حالا اگر میخای شیعه واقعی بشی بهتزین راه شناخت امام زمان و اهل بیت یعنی بدونی (دروغ ممنوع غیبت ممنوع تهمت ممنوع بخشنده باش مخلص باش ببین و بگذر صبر صبوری تارک هرگونه گناه ب کمک خدا و با مدداز خدا و خود امام زمان ع )

امامتو الماس گرانبها بدون روزی چندبار برو بش سر بزن میدونی چطوری ؟با خوندن دعای عهد هرصبح با خوندن دعای فرج و سلامتی توی قنوت 

هرگناهی میخای بکنی بگو اگر امام زمانم باشه هم همینکارو میکنه؟؟؟؟

2456

امام زمانتو پدری ببین ک گفته من میرم سفر ,اومدنم مشخص نیست ولی تو خونه رو پاک و تمیز نگه دار, دائم خودتو مراقبت کن هواست باشه خونه قلب خودت کثیف نشی ممکنه یهو از راه برسه و جوابی نداشته باشی! امام زمان جای پاک میاد جای خوب میاد تا میتونی خودت اطراف خانوادتو پاک نگه دار شرایط رو محیا کن 

بحث محرم و روضه امام حسین خودش میرسه ب غیبت امام زمان, محرم ک میشه همه دست ب دست هم توی جنگ و آشوب میرن پیاده روی اربعین, همه تمام تلاششون میکنن ک نذری بدن کمک کنن موکب بر پاکنن همه تلاش میکنن رضایت امام رو بدست بیارن *

دوستان خوبم این مطالب بالا خلاصه فقط یک ویس 86دقیقه استاد هست من مطالب مفید رو خلاصه وکوتاه میکنم در واتساپم استوری و اینجا برای عزیزان محب امام حَی و زنده میزارم و ویس اصلی در کانال مصاف هست گ کانال استاد رائفی پورهست التماس دعا, 

2714

دین اسلام چند ستون دارد اول نماز و ٫٫٫٫اخرین ستون ولایت هست یعنی شمااگر صبح تاشب و کل عمرت رو نماز بخونی ولی ولایت اهل بیت رو قبول نداشته باشی همانند شیطانی ک شش هزار سال نماز خوند ولی خداوند بش گفت سجده کن بر ادم و اینکارو نکرد نعوذ بالله منظور از سجده بر ادم این نبود ک بگه سبحان ربی ادم و بحمده منظور تبعیت و پیروی از انسان بود ک اگر گفت بشین بشینه گفت پاشو بلند بشه 

حضرت یوسف وقتی خوابش رو ب پدرش حضرت یعقوب گفت یعقوب بش گفت تعبیر خواب تو اینه ک خورشید منم ماه مادرت و یازده ستاره برادران تو و تو بر همه ما ولایت داری حضرت یوسف بر پدرش ولایت ملکوتی داشت و یعقوب بر یوسف ولایت پدری و ملکی داشت چون پدرش بود ویوسف وظیفه داشت احترام پدرش رو نگه داره 

وقتی در قران میگه حضرت یعقوب در فراق یوسف انقدر گریه کرد که ابیضت عیناه ک هر دو چشمش سفید شد بر ولی خودش در فراق امامش گریه کرد نه برای فرزندش درد و رنج یعقوب برای دوری از امام خودش بود نه فرزندش 

پس پذیرفتن ولایت بخشیش پذیرش ب زبان هست ک امامت کی هست و ٫٫٫٫

اما بخشیش به پذیرفتن قلبی هست من تو ی سخنرانی گفتم ک یزید ملعون عرق میخورد و با چوب ب لبان مبارک امام حسین ع میزد ۷-۸جوان امدن ب من گفتن ما عرق میخوردیم و ترک کردیم چون عرق خوری کار یزید نه نعوذ بالله کار امام حسین ع 

پس این شد پیروی و پذیرفتن ولایت ک دوست داری شبیهش بشی 

اونیک عرق میخوره شبیه یزید اونیک پایبند نمازش مثل امام حسین ک در زیر باران تیر نمازش رو میخوند باید جلو مردم میخوند چون وقتی لمیرالمونین در مسجد ب شهادت رسید گفتن علی در مسجد چه میکرد مگر علی نماز میخوند 

برای همون نماز جماعت اباعبدالله ع چند شهیدداده میشود ک یکی از شهیدان سعید بوده ک تیر رو با صورتش میگیره وقتی امام حسین میاد بالای سرش ب اباعبدالله میگه هل وفیت ؟؟؟اقا وفا کردم؟؟؟باید این نماز برگزار میشده 

اباعبدالله فرمورد تو در بهشت مقابل منی نماز وتوحید و معاد قبول داریم دقبقا مثل وهابی و شیطان ولی پیرو ولایت امام زمان نیستی همش بیفایدس تمام حاجات باااید ب امضای امام زمان ع برسه تاییدیه نهایی تمام حاجات شما ب امضای اقا میرسه ریز و درشت 

خم وراست شدی نماز روزه و همه رو انجام دادی و پیرو امامت نباشی کاملا بیفایدس ،

وقت کم هست امامت رو بشناس ک اگر نشناسیش ب مرگ جاهلی مرده ایی, 

در هر عصری ما امام زمانی داشتیم سال 61هجری اباعبدالله امام زمان خودش بوده 

وزمان ما مهدی موعود ع وظیفه داریم بشناسیمش و بهش مهربانی کنیم امام نعوذ بالله نیازی ب محبت ما ندارد ما همچون گدایی میمانیم در خونه ی ثروتمندی ک هرروز صبح میره نون میخره میاد یکی میده ب ارباب میگ اقا بفرما من براش زحمت کشیدم و وایستادم توی صف, روزی صد صلوات براش بفرست پنج دیقه وقتتو نمیگیره بش بگو امامم من دروغ ترک کردم ببین ب عشق تو گناه ترک کردم حجابمو رعایت میکنم نگاه نامحرم نمیکنم ک اشکتو در نیارم مگه تا حالا شده خدمتی ب این خاندان کنی و جوابت ندن ؟؟؟میری زیارت دو رکعت نماز هدیه کن مگه فرشته ها جرات دارن هدیه امامو بش تقدیم نکنن؟

یک سخنرانی فوت میکنه ک فاضل بوده میرن میبینن وسط بهشت میگه من تا همین لحظه وسط اتش بودم فقط برای اینکه روی منبر گفتم اگر کسی مستطیع بشه و نره حج جاش تو جهنمه, ولی خودم بش عمل نکردم حضرت زهراامد بواسطه اشکهایی ک بر اباعبدالله ریختم از امام زمانم خاست بجای من حج واجبی انجام بدن امامم حرف بی بی رو پذیرفتن و من وارد بهشت شدم, 

میگن چرا پول محرم و صفر و شب نیمه شعبان نمیدید ب فقرا نمیدید ب زلزله و سیل زده ها, مثل این میمونه ک ب ینفر بگی نرو ب پدرت سر بزن بجاش پولش بده برفقرا درصورتیکه هر دوش واجبه چراغ خونه اهل بیت نباید خاموش بشه نه جشن های انچنانی نه خاموشی و ترک اعیاد و عزای اهل بیت, 

در روایت داریم ک چهارشب هست ک ب بطالت نگذرونید خونه رو روشن نگهددارید عبادت کنید استغفار کنید احیا کنید وائن چهارشب شبهای قدر و شب نیمه شعبان هست 

وقت کم هست امامت رو بشناس ک اگر نشناسیش ب مرگ جاهلی مرده ایی, 

در هر عصری ما امام زمانی داشتیم سال 61هجری اباعبدالله امام زمان خودش بوده 

وزمان ما مهدی موعود ع وظیفه داریم بشناسیمش و بهش مهربانی کنیم امام نعوذ بالله نیازی ب محبت ما ندارد ما همچون گدایی میمانیم در خونه ی ثروتمندی ک هرروز صبح میره نون میخره میاد یکی میده ب ارباب میگ اقا بفرما من براش زحمت کشیدم و وایستادم توی صف, روزی صد صلوات براش بفرست پنج دیقه وقتتو نمیگیره بش بگو امامم من دروغ ترک کردم ببین ب عشق تو گناه ترک کردم حجابمو رعایت میکنم نگاه نامحرم نمیکنم ک اشکتو در نیارم مگه تا حالا شده خدمتی ب این خاندان کنی و جوابت ندن ؟؟؟میری زیارت دو رکعت نماز هدیه 

2706