2726
عنوان

یه حس یا شاید هم واقعیت :-(

158 بازدید | 10 پست

عجیبه بگم ولی من شبها کارم با کامپیوتره. دوماه پیش توی اتاق خودم نشسته بودم فقط یا ماوس کار میکردم. تازه به دیوار مشترک هم نچسبیده بودم. ولی کلا یه تیغه 10 سانتی بین اتاقهاس که اتاق رو کوچیکتر نکنن. خیلی صدا میره.

منم حتی اروم میشینم رو صندلی حتی نفس بلند نمیکشم.

دوماه پیش خانم همسایه ساعت 2:45 دقیقه محکم زد به دیوار که خفه کن اون صدای تیک تیک رو :-( نمیدونم لابد میرفته دیگه

خیلی دلم شکست. چون اصلا کسی رو نمیرنجونم. ولی بهم بی ادبی کرد.

منم اتاقمو عوض کردم. 

الان مرتب توی گوشم صدای زدن به دیواره. نمیدونم چرا بعد اون قضیه اینطوری شدم. خیلی هم غصه میخورم. نمیدونم ایا واقعا میزنه یا نه همه اش یه حس توهم دارم.

به نظرتون دیگه ا زاینجا واقعا صدایی میره؟

اخه خانمه به صدای پشه هم حساسه. ولی چون فحشم داد دلم نمیخواد ببینمش اصلا

جای کامپوتر اون سیاه ها هستن هم قبلی هم فعلی

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه همسایه ای واحد بالا بچه هاش مدام در حال دوییدن والا دلم نمیتد تذکر بدم با اینکه اذیتم میشم 

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2728
چ جوری فوش داد؟؟؟  شاید اصلا منظورش تو نبودی ... دستش به دیوار خورده اخه صدا انقدرام نمیره من ...

منم اولش این فکرو کردم. اخه زد به دیوار .منم گفتم اخه من صدایی ندارم که. یهو دیدیم بعدش تق تق تق بلند داد زد خفه کن صدای اون تیک تیک رو

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜
منم اولش این فکرو کردم. اخه زد به دیوار .منم گفتم اخه من صدایی ندارم که. یهو دیدیم بعدش تق تق تق بلن ...

عزیزم اون بیشعوری خودشو رسونده 

بعدم الان که اتاقتو عوض کردی اونم با این شخصیتی که ازش یاد کردی اگه اذیت بود حتما داد و هوار راه مینداخت

پس حساسیتت بی مورده ... تو از بس حساس شدی این صدا رو میشنوی ... همین

حالا نمیدونم چیکار کنم. من واقعا مقصر نبودم اما حس بدی بهم داد

برو بابا اون حتما از ی جا حسودیتو کرده خواسته خودشو خالی کنه ...‌ تو چرا ناراحت باشی .... خودتو و ذهنتو رو چیزای خوب و دوستای خوب متمرکز کن ... بیخیال اشغالای دور و برت