2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه الان محرم بود ایران منقرض میشد.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
منم دلم برای روزایی که کرونا نبود تنگ شده😔

این عاقلانه تره

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
2738

آخ محرم منو یاد عزیز تازه سفرکردمون میندازه داغ دلم‌تازه شد😔جاش تو همه لحظه ها خالیه..شوهرخالم بود ولی از عمو عزیزتر بود ازبس مهربون بود

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

منم از ۲۸ رجب که خروج کاروان‌امام از مدینس به شدت به هول و ولا افتادم 

و به شدت نگرانم با این شرایط موجود چی میشه 

خدا فقط رحم کنه بهمون که خدااای نکرده  چراغ مجالسمون خاموش نشه 

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...
2706