2733
2734
عنوان

عروسا یه جواب دندان شكن یادم بدین

945 بازدید | 91 پست

قضیه درمورد مادرشوهرمه. هرموقع میخواد بگه بریم خونشون زنگ میزنه به شوهرم اصلا به من نمیگه. درصورتی كه همسرم بارها بهش میگه باید از فلانی یعنی من بپرسم بهت میگم. منم نمیگم نریم و اینا از لحاظ شرایط میپرسه ازم كه میتونم برم یان. امشبم سر سفره نگاه كرد به شوهرم گفت فردا ناهار میمونید شوهرمم هیچوقت نمیگه اره یا ن غیر از اینكه قبلا حرف زده باشیم. میدونم از لج اینكارو میكنه منم امشب مخصوصا فوری گفتم اره. یعنی من تعیین میكنم باید از من بپرسی. چیكاركنم با این اخلاقای مزخرفشون؟

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

چند دفعه که شوهرت پرسید بگو به مادرشوهرت بگه زنم گفته نمیریم

بگو بهش به مادرشوهرت بگه این دفعه خواستین دعوت گنین با خانومم هماهنگ کنین

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر شوهرت هم احتمالا حرص میخوره از اینکه شوهرت هیچ وقت خودش بهش جواب قطعی رو نمیده وگرنه دلیلی نداره هر دفعه این کار رو کنه

بیخیال باش

چون هر چی هم بگی شوهرت بعدا شاکی میشه

ولی مطمئن باش مادر شوهرت داره حرص میخوره 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738

اینطوری که بهتره مهم اینه شوهرت قبل از جواب دادن نظرتو میپرسه .. اتفاقا همین چندوقت پیش مادرشوهرم زنگ زد شام دعوت کنه اشاره زدم که بگو نه .. اگه با خودم حرف میزد روم نمیشد 

چیز مهمی نیس عزیز

مگه جاه و جانشینه که تو رئیس باشی یا اون

با پسرش راحت تره از اون میپرسه

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

چه حساسیت هایی دارینا.... 

از من به شما نصیحت، تو زندگیتون انقدر ریز بین نباشین و حساس. بیشتر از همه خودتون آسیب میبینین! 

حالا چه فرقی داره به کی میگن، مهم اینه که همسرت نظرتو میخواد

خانواده منم هروقت بخوان دعوت کنن به من زنگ میزنن الان همسرم باید ناراحت باشه؟؟ 

بزار شوهرت هرچی میخواد بگه خونه ک اومدین حسابشو برس .اگر جوابتون مثل هم بود ک مشکلی نیس .اگه متفاوت از چیزی ک گفته بودبیا خونه بگوش من نمیتم .اونم مجبوره کنسلش کنه دفعه بعدم یاد میگیره همونجا نطرتو بپرسه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

این مشکلو منم داشتم

۲ دفعه دعوت کرد رد کردم از شوهرم پرسیده بود چرا

اونم گفته بود نازنین امادگی نداشته

بعد شوهرم از خودم پرسید چرا نمیری گفتم تو که از من نظر میپرسی به مامانت بگو یدفعه به خودم بگه و کارای زنونه رو بین خودمون حل و فصلش کنیم‌.اونم گفته بود بهش مجبوره الان به خودم میگه

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2706