2733
2734

نامزد من فوق لیسانسه

خودم لیسانس که دارم برا کنکور ارشد میخونم

اما اون فوق العاده خلاق.یعنی هرکاری از دستش برمیاد

توی همه زمینه ها یه مهارتی داره.واقعا اطلاعاتش بالاس .زبانش خوبه و کلا روابط اجتماعی و اطلاعات عمومی بالایی داره

حالا من😐😑نگم بهتره

گاهی وقتا احساس ضعف میکنم

دوس دارم همسطح هم باشیم

نی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به خودت افتخارکن 

اون بهم افتخار میکنه اتفاقا

و سعی میکنه همش تشویقم کنه برای ادامه تحصیل

مثلا کامپیوتر رو فول فوله قبلا هم تدریس میکرد

خودش میخواد یادم بده ولی من خجالت میکشم از خنگول بودنم

نی 

اسی هوش انواع مختلفی داره

من خودم خلاقیتم صفره اما تعریف از خود نباشه حس میکنم خیلی باهوشم

شما داری الان توانایی های شوهرتو میبینی اما به خودت دقیق نشدی

حتما شما تو زمینه های دیگه ای از ایشون جلوتری

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

شما هم صدر در صد توانایی هایی داری که ایشون نداره.رو اونا تمرکز کن

ممکنه به جای یه فرد خوش صحبت،شنونده توانمندی باشی و بتونی خوب تو مسائل دیگران رو راهنمایی کنی و بهشون مشاوره بدی

2738
ما برعکس شماییم من از شوهرم بهتره اون یه خنگه خستس😂

تحمل یه شریک زندگی خنگ سخته؟میخوام بدونم اون نظرش چیه😂😂

البته برا من همین تواناییاش و آگاهی بالاش جذابش کرده

نی 

همسرم منم دکتری داره من لیسانس . توانایی هاش بالاس برقی کاری ، نجاری ، و هرچی بگی ..

ولی اعتماد بنفسش پایینه 😢

منم کارشناسی دارم منم توانایی های مخصوص به خودم رو دارم .  خودم رو هم خیلی قبول دارم😂 😍😍

اره شوهرم هم ذهنش بهتره منه هم افتخاراتش .ولی منم یه جاهایی از اون بالاترم مثل اشپزی یا یه زمینه های هنری..مکمل هستیم بهش حسادت نمیکنم افتخار میکنم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
اون بهم افتخار میکنه اتفاقا و سعی میکنه همش تشویقم کنه برای ادامه تحصیل مثلا کامپیوتر رو فول فوله ...

میزنمتا  . خنگول کدومه ؟   اینا حرفای شیطونه . پا به پای شوهرت پیشرفت کن 

یه نی نی تو راهی دارم که بی دعوت داره میاد 
تحمل یه شریک زندگی خنگ سخته؟میخوام بدونم اون نظرش چیه😂😂 البته برا من همین تواناییاش و آگاهی بالاش ...

خیلی سخته!!

یه بار نزدیک بود کل سرمایمونو به باد بده من جلوشو گرفتم

کلا ذهنش خستس.

من دو زبان فولم

اون پنج ساله هنوز helloیاد نگرفته 😂

اسی هوش انواع مختلفی داره من خودم خلاقیتم صفره اما تعریف از خود نباشه حس میکنم خیلی باهوشم شما دار ...

نمیدونم

فکر میکنم اما چیزی که خاص باشه پیدا نمیکنم

ببین اون‌مثلا بااین که مرده ولی آشپزیش عالی

تمیزکاری بخواد بکنه خیلی بیشتر از یه خانوم مرتب وتمیزه 

حالا اینا چیزای جزئی هستا

یا مثلا روابط اجتماعیش خیلی خوبه ولی من خجالتی.

نی 

شوهرمن خودش میگه سیکلمم به زور گرفتم ولی مادرش الا وبلا که دیپلمه😂😂😂کار زیادیم ازدستش برنمیاد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706