سلام خانما شبتون بخیر. من میخوام یه نوشته ای در حد دو سه کلمه بنویسم با خط خودم بزنم به دیوار اتاقم. حالا شما پیشنهادی دارین برای قشنگ تر شدنش، مثلا تو کاغد دور نوشته نقاشی کنم یا اصلا براش قاب درست کنم و ... خلاصه هر پیشنهاد و ایده ای دارین بدین لطفا. اگرم خودتون همچین چیزی درست کردین یا دیدین یا پیج یا کانالی داشتین  دوست داشتین عکسشم بفرستین ممنون🌸

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خط معمولی نستعلیق یا خط درشت با قلم و دوات؟

نستعلیق مینویسم ولی هنوز تصمیم نگرفتم درشت بنویسم یا کوچیک، بستگی به ایده ای داره که برا کاغذم در نظر میگیرم

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
2728
خوش خط برعکس پشت فوم اکلیلی چسب دار بنویس بعد بزن رو کاغذ

عزیزم فوم اکلیلی چیه؟ راستش نمیخوام برم بیرون، میخوام با لوازمی که تو خونه دارم درست کنم

عزیزم فوم اکلیلی چیه؟ راستش نمیخوام برم بیرون، میخوام با لوازمی که تو خونه دارم درست کنم

من قبلا رو یه کاغذ شعر نوشتم رو آتیش دورشو دور سوزی کردم روش کمی رو شعله گرفتم کاهی رنگ شد جالب بود زده بودمش ب دیوار 

از جنس فوم تمام اکلیل بعضیهاش پشتش چسب داره خییییلی رنگهای خوشگل داره ولی باید بری لوازم تحریری

نستعلیق مینویسم ولی هنوز تصمیم نگرفتم درشت بنویسم یا کوچیک، بستگی به ایده ای داره که برا کاغذم در نظ ...

اگه درشت و با قلم دوات مینویسین بنظرم کاغذ تذهیب با قاب چوبی خیلی خوبه

یا از این کاغذ هایی که دورش حالت سوخته داره و رنگ کاغذ کاهیه. اسمشو نمیدونم چیه

و اینکه دواتتون میتونه مشکی نباشه.مثلا دوات سبزابی خیلی خوشرنگ و خاصه میتونین استفاده کنین

من همیشه تابلوهای  سرمه ای کرمی و سبز کرمی همسرمو بیشتر دوست داشتم یعنی زمینه کرمی دورش سبز ی ...

همسرتون چطور زمینه کرمی و دورش رو سرمه ای میکنند؟ 

تذهیب خیلی دوست دارم ولی اصلا بلد نیستم کلاسش و نرفتم، تذهیب باید با گواش باشه یا با مداد رنگی هم میشه؟

اگه تور داری با تور براش یه قاب درست کن 

عزیزم چه توری؟

اگه درشت و با قلم دوات مینویسین بنظرم کاغذ تذهیب با قاب چوبی خیلی خوبه یا از این کاغذ هایی که دورش ...

عزیزم تو این شرایط نمیخوام برم بیرون میخوام با وسایل موحود تو خونه درست کنم، قاب چوبی که گفتین رو باید از بیرون خرید؟ تذهیب دوست دارم ولی اصلا سررشته ندارم، اگر پیجی کاناای میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

2706