2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بخدا بخاطر کرونا جایی نرفتیم..فقط یه دوبار خودش با مادرشوهرم رفته خونه عمش

دیگه نزار بره خب

ب همون راحتی ک شپش رو برات اورد کرونا رو هم میتونه بیاره

اونا یحتمل باغی جایی رفتن ک شپش گرفتن. شپش با تماس منتقل میشه ولی کرونا خیلی موزی تره

ببرش دکتر.خوددرمانی ام نکن.کوچولوعه حساس تره.کچلش هم بکنید زود در میاد مو هاش

2728

باید نزاری اکسیژن بهشون. برسه این روش خیلی موثره روغن زیتون زیاد رو سرش بریز با مشکلات سرش رو ببند تا تقریبا یک ساعت بعد موقع شستن حتما نرم کننده بزن تا لیز بخورن بیاین پایین سرکه هم خوبه

من با کسی دشمن نیستم . چرا درخواست دوستی میدید؟؟؟
2738

اسی جان شامپو واینا فایده نداره من این روش رو رو سر دختر ابجیم امتحان کردم وجواب داده دو لیوان سرکه سفید بزا بجوشه ب مدت ۸دقه بعد بزار ولرم شد ببرش حمام بزن رو سرش وبزا۱۵ دقه بمونه بعد با تاید کفی کن ولی ابکشی نکن با شونه ریز بکش تمام موهاشو اونا خودشون میمیرن ومیریزن بعد ابکشی کن ابش ی خورده داغ تر باشه عیب نداره بعد کل حمام رو با اب داغ بشور وبعد ملافه وروبالشتی هاتو بریز تو آب داغ داغ همشون میمیرن وتمیز میشه وخاطرت هم جمع میشه دوست داشتی امتحان کن گلم 

دختر من دوبار گرفت.موهاشم پر و یه مقدار بلند.اصلا کوتاه نکردم.سرکه سیب.روغن زیتون.سس مایونز.شامپو بدنیس ولی صددرصدی نیس.من که دفعه اول تا مرز سکته رفتم.خیلی زیاد بودن.دونه دونه رو با دست گرفتم.

اگه میتونی تمام موهاش رو قسمت قسمت کن بعد با اتو مو اتو کن.داغی اتو مو تمام رشکارو میسوزونه چند روز پشت سر هم تکرار کنی نابود میشن.با دو بار همینجوری از شرشون خلاص شدم

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2706