2737
2739
عنوان

طفلک این دختر بچه ای ک الان اینقد ترسیده و داره گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 63 پست
الحمدلله. خدایا خودت همه دعوا و قهرها رو ختم بخیر کن. 

ایشالا

واقعا سخته

مدام زن و شوهرا از بیکاری بهم پیله میکنن

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه منم دارم آسيب ميبينم تمام مهره هاي كمرم داغون شده خير سرش دكترا داره و شغلش خوبه

🙁

اخی عزیزم

لج بازی شاید میکنید

خدا به دلت ارامش بده

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
عزیزم خوب تو ده فرهنگش فرق میکنه ، افراد با فرهنگ معمولا نسبت به این مسایل واکنش نشون میدن 

خانم با فرهنگ به این کار میگن فضولی دخالت چرا باید تو کار مردم سرک کشید شما دعوا کنی همسایه ها برات دلسوزی کنن خوشت میاد یا سر شکسته میشی 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2731
2738
خانم با فرهنگ به این کار میگن فضولی دخالت چرا باید تو کار مردم سرک کشید شما دعوا کنی همسایه ها برات ...

یعنی هر روز زنه از شوهرش کتک بخوره و صداش بیاد شما مث شلغم میشینی با خودت میگی دخالت نباید کرد؟ یهو دیدی زد زنرو کشت!!! حالا شاید تو دهات شما زنا همیشه کتک میخورن عادیه برات،

پلیس نمیاد... میگه تو دعواهای خانوادگی دخالت نمیکنیم...

ما یکبار همسایه طبقه بالاییمون... یه پیرمرده حدود۹۰ سالشه... پسرش  زده بودش... پیرمردبیچاره دماغش شکسته بود اومد درخونمون گفت زنگ بزنین پلیس. مازنگ زدیم تا گفتیم پسده زده دماغ پدرشو شکسته گفت دخالت نمیکنیم چون وقت میزاریم و میایم بعدش خودشون میگن شکایت نداریم ،دعواخانوادگیه....

ما گفتیم خودپیرمرده اومده التماس ک زنگ بزنیم... گفت گوشی رو بدین به خودش...بالاخره بعد کلی پیرمرده خواهش ...اومدن

2706